Sivas valiliği


Sivas ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Sivas Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Sivas Valiliği resmi internet sitesinde, Sivas valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Sivas İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Sivas ili hakkında genel bilgiler, Sivas geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Sivas’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Sivas iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Sivas Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Sivas’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Sivas’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Sivas Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Sivas.gov.tr

Sivas valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Sivas.gov.tr