SSK GÜN SORGULAMA


SSK GÜN SORGULAMA,  SGK GÜN SORGULAMA, SSK GÜNLERİM, SSK GÜN SAYISI, SSK GÜN TOPLAMI , SSK GÜN DÖKÜMÜ ALMA, ŞİFRESİZ SSK GÜN SORGULAMASI, TC KİMLİK NODAN SSK SORGULAMA ÖĞRENME , SSK GÜN ARAMA BULMA  gibi konular sayfamızın konularındandır.

E-Devlet Kapısı uygulaması güvenlik anlamında oldukça üst düzeyde ve içerik olarak son derece dolu olmasına rağmen şifre edinme ve ulaşılabilirlilik açısından eski uygulamaya göre kullanımı zor olduğundan Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yeni bir uygulamaya gitme kararı alındı. Ssk Gün Sorgulama işlemi e-devlet kapsamına dahil edilmiş ve edevlet şifresi olmayanlar sorgulama yapamıyorlardı. Tekrardan edevlet öncesinde olduğu gibi SGK GÜN SORGULAMA işlemi SGK nın kendi sitesindende sunulmaya başlandı. Bu sayede şifreye gerek kalmadan kimlik bilgileriyle kolaylıkla hızlıca sorgulama yapılabilmekte.

>> SSK GÜN SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ <<

Yukarıdaki linki tıklayınız açılan sayfadaki sırayla T.C Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Yılı bölümlerini doldurup son olarak Güvenlik Kodu bölümündeki siyah bölgenin içinde yer alan karakterleri altındaki yere yazıp SORGULA butonunu tıklamanız gerekiyor. Görüldüğü gibi biraz bilgisayar internet bilgisi olanlar tarafından kolayca ssk gün sorgulamanı yapılabilir.