Ssk öğrenme


Ssk prim öğrenme, ssk hizmet dökümü öğrenme, ssk emekli maaşı öğrenme, ssk borç öğrenme, ssk döküm öğrenmek,  sgk öğrenme, ssk prim dökümü öğrenme, ssk ödeme tutarı öğrenme, ssk kesinti öğrenme, ssk gün öğrenme, ssk prim miktarı öğrenme gibi ssk ile ilgili birçok işleme erişim ve bu işlemler hakkında detaylı bilgiyi sayfamızdan bulabilirsiniz.

e-Devlet uygulaması kapsamında bir çatı altında toplanan hizmetlerin arasına Sosyal Güvenlik Kurumuna ait olan işlemlerde dahil edildi. İnternet üzerinden yapılan birçok Sgk Sorgulaması e-Devlet  uygulaması kapsamında artık turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılmaya başlandı.  Her vatandaşa Ptt şubelerinden 1 TL karşılığı verilen e-Devlet şifresi ile turkiye.gov.tr sitesi sayesinde internet üzerinden SGK da dahil olmak üzere birçok kurumla ilgili işlemler yapabilmek mümkün. Bu kapsamda SSK Öğrenme amacıyla yapılacak işlemleride yine e-Devlet şifresi ile birlikte yapmak gerekmektedir.

Aşağıda verdiğimiz site adresini tıklamanız halinde açılacak olan sayfada 4a ssk öğrenme, 4b ssk öğrenme, 4c ssk öğrenme seçeneklerinden birisinden öğrenmek istediğiniz ssk hizmetini seçebilirsiniz. 4 a, 4b ve 4c ayrı ayrı sınıflandırılmış olup aynı işlem herbirisi için ayrı ayrı yapılmaktadır.

Aşağıdaki linki tıklayıp Ssk ile ilgili öğrenmek istediğiniz maddeyi seçmelisiniz.

Ssk bilgilerinizi öğrenmek için tıklayınız >> https://www.turkiye.gov.tr/kurumlar?kurumKodu=254

Not: Yukarıdaki verdiğimiz sayfada işlem yapmanız için mutlaka e-Devlet Şifresine ve Tc. Kimlik Numaranıza ihtiyacınız olacaktır. e-Devlet şifrenizide belirttiğimiz gibi size en yakın Ptt şubesinden 1 tl karşılığı alabilirsiniz.