Sss Hizmet Dökümü


Sss hizmet dökümü, sss prim dökümü, sss sorgulama, sss maaş sorgulama, sss kesinti sorgulama, sss borç sorgulama, sss hizmet sorgulama, sss prim sorgulama, sss emeklilik, sss emekli maaşı sorgulama gibi birçok Sgk ile ilgili hatalı arama işlemi yapılmaktadır. Sss diye bir Sosyal Güvenlik Kurumu kısaltması yoktur. Sss Ssk veya Sgk kısaltmalarının yerine kullanılan yanlış bir kısaltmadır.

Sss hizmet dökümü ile Sgk hizmet dökümü veya önceki haliyle Ssk hizmet dökümü işlemleri için Sgk Sorgulaması e-Devlet  uygulaması kapsamında artık turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılmaya başlandı.  Her vatandaşa Ptt şubelerinden 1 TL karşılığı verilen e-Devlet şifresi ile turkiye.gov.tr sitesi sayesinde internet üzerinden SGK da dahil olmak üzere birçok kurumla ilgili işlemler yapabilmek mümkün.

Aşağıda verdiğimiz site adresini tıklamanız halinde açılacak olan sayfada 4a ssk hizmet dökümü , 4b ssk hizmet dökümü, 4c ssk hizmet dökümü seçeneklerinden birisinden öğrenmek istediğiniz ssk hizmetini seçebilirsiniz. 4 a, 4b ve 4c ayrı ayrı sınıflandırılmış olup aynı işlem herbirisi için ayrı ayrı yapılmaktadır.

Aşağıdaki linki tıklayıp Ssk ile ilgili öğrenmek istediğiniz maddeyi seçmelisiniz.

Ssk hizmet dökümü için tıklayınız >> https://www.turkiye.gov.tr/kurumlar?kurumKodu=254

Not: Yukarıdaki verdiğimiz sayfada işlem yapmanız için mutlaka e-Devlet Şifresine ve Tc. Kimlik Numaranıza ihtiyacınız olacaktır. e-Devlet şifrenizide belirttiğimiz gibi size en yakın Ptt şubesinden 1 tl karşılığı alabilirsiniz.