Süper Loto Sonuçları çekilişi enson yeni bu haftaki


 

 Süper Loto Sonuçları, Süper Loto Çekiliş Sonuçları, Süper Loto Son Çekiliş, Süper Loto Son Hafta, Süper Loto EnSon Çekiliş, Süper Loto Sorgulama, Süper Loto Öğrenme, Süper Loto Sonuç Listesi, Süper Loto ikramiye kazanan numaralar, Süper Loto Rakamları, Süper Loto Sonucu burada.

Sonuçlar Açılmadıysa Görmek İçin Tıklayınız >>> http://cekilis.millipiyango.gov.tr/superlotosonuc.html

Süper Loto Oynanışı Hakkında Bilgi;

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen bir şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılarak oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe günü canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

 

 

  • (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
  • (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
  • (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.