Tekirdağ valiliği


Tekirdağ ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Tekirdağ Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Tekirdağ Valiliği resmi internet sitesinde, Tekirdağ valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Tekirdağ İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Tekirdağ ili hakkında genel bilgiler, Tekirdağ geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Tekirdağ’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Tekirdağ iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Tekirdağ Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Tekirdağ’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Tekirdağ’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Tekirdağ Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Tekirdag.gov.tr

Tekirdağ valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Tekirdag.gov.tr