Tokat valiliği


Tokat ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Tokat Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Tokat Valiliği resmi internet sitesinde, Tokat valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Tokat İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Tokat ili hakkında genel bilgiler, Tokat geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Tokat’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Tokat iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Tokat Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Tokat’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Tokat’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Tokat Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Tokat.gov.tr

Tokat valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Tokat.gov.tr