Trabzon valiliği


Trabzon ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Trabzon Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Trabzon Valiliği resmi internet sitesinde, Trabzon valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Trabzon İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Trabzon ili hakkında genel bilgiler, Trabzon geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Trabzon’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Trabzon iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Trabzon Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Trabzon’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Trabzon’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Trabzon Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Trabzon.gov.tr

Trabzon valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Trabzon.gov.tr