UPS KARGO TAKiP SORGULAMA


Ups Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için Ups Kargo takip veya başka bir değişle Ups Kargo Sorgulama yapmanız gerekiyor. Ups Kargo Türkiye ve dünyanın en büyük kargo firmalarından olup işini tam anlamıyla profesyonelce yapmakta. Kaliteli hizmeti makul fiyatlardan almak isteyenler için Ups Kargo doğru tercih olacaktır.
Ups Kargo Takip Sorgulaması yapmak için ilk olarak aşağıda size verilen linki tıklamalısınız.

>> Ups Kargo Takibi ve Sorgulaması İçin Tıklayınız <<

Daha sonra açılacak sayfada 3 şekilde sorgulama yapabilirsiniz.

1. Ups kargo sorgulama şekli UPS sevk irsaliyesindeki referans numarasını yazarak veya Paketin üzerindeki takip numarasını ilgili alanlara girerek sorgulama yapabilirsiniz.

2. Gönderen siz iseniz, Ünsped paket servisinin size vermiş olduğu Müşteri Kodu ile beraber sizin vermiş olduğunuz Referans ya da Fatura/İrsaliye numaranızı
    Alıcı iseniz, gönderiyi yapanın Müşteri Kodu ile Referans ya da Fatura/İrsaliye numarasını yazarak paketlerinizi takip edebilirsiniz.

3. Alıcı siz iseniz, Ünsped paket servisinin size vermiş olduğu Müşteri Kodu ile beraber sizin vermiş olduğunuz Referans ya da Fatura/İrsaliye numaranızı
Gönderen iseniz, Alıcı Müşteri Kodu ile Referans ya da Fatura/İrsaliye numarasını yazarak paketlerinizi takip edebilirsiniz.

2 thoughts on “UPS KARGO TAKiP SORGULAMA

Comments are closed.