Uşak valiliği


Uşak ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Uşak Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Uşak Valiliği resmi internet sitesinde, Uşak valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Uşak İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Uşak ili hakkında genel bilgiler, Uşak geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Uşak’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Uşak iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Uşak Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Uşak’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Uşak’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Uşak Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Usak.gov.tr

Uşak valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Usak.gov.tr