VERGİ BORCU SORGULAMA


internetten vergi borcu sorgulama, vergi borcu öğrenme, vergi borcunu sorgula, vergi borç sorgulama, vergi borç sorgulaması, şifresiz tc kimlik no ile vergi borcu öğrenme sayfanın konularıdır.

Vergi borcu sorgulaması yapmak için aşağıdaki adresi tıklamanız sonrada alttaki talimatlara uyarak kolayca hızlı şekilde sorgulama yapabilirsiniz.

Tıkla >> https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp?page=IVD_MBBS_SORGU_LOGIN_AC <<

Açılacak olan sayfada TC Kimlik Bilgileri ile Giriş yapılıyor.  İlk olarak T.C. Kimlik No sonra Nüfus Cüzdanı Seri / No * bölümlerini dolduruyorsunuz Nüfus Cüzdanının ön yüzünde bulunan seri ve no bilgileri yazılacaktır . Daha sonra altındaki Annenizin/Babanızın/Eşinizin/Çocuğunuzun TC Kimlik Numarası ** veya Annenizin Kızlık Soyadı bölümlerinden istediğinizi dolduruyorsunuz.  Doldurmak istediğiniz seçeneklerden birisini tıklamanız gerekiyor.  Eğer seçili seçeneği doldurmak istiyorsanız Bu alana annenizin, babanızın, eşinizin veya çocuğunuzun T.C. Kimlik numarası yazılacaktır. Son olarak TAMAM butonunu tıklayarak varsa size ait vergi borcunuza ait döküm alabiliyorsunuz.