Yalova valiliği


Yalova ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Yalova Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Yalova Valiliği resmi internet sitesinde, Yalova valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Yalova İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Yalova ili hakkında genel bilgiler, Yalova geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Yalova’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Yalova iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Yalova Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Yalova’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Yalova’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Yalova Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Yalova.gov.tr

Yalova valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Yalova.gov.tr