Yardıma ihtiyacı olan okul öğrenciler


Bir Destek Talebi:

Ben size Anadolu’nun güzide bir şehrindeki binası küçük fakat gönülleri büyük öğrencilerin olduğu okuldan yazıyorum. Okumaya ve okuyana desteğinizi bekliyoruz. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin gelecek binasında bir tuğla da sizden olsun istemez misiniz?
Birinci sınıf ile sekizinci sınıf arası 150 civarı öğrencimiz var. Taşımalı olarak okulumuza iki köyden öğrencilerimiz geliyor.Okulumuzun kitap ihtiyacı var. Kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz. Sizlerden, , kendileri gibi başarılı insanlar yetişmesini isteyenlerden, bilinçli olarak geleceği görebilen insanların yetişmesini isteyenlerden, yapabilirseniz kitap yardımı yapmanızı bekliyor ve istiyoruz. Öğrencileri okumaya teşvik edecek kitaplara ihtiyacımız var. Eski yeni olması fark etmez. Yeter ki kitap olsun. Sizlere gönderebileceklerinizi sıralayacak olursak;

Romanlar, hikâyeler, (100 temel eser) edebi dergiler, SBS test kitapları, ansiklopediler, atlaslar, tarih dergileri, haritalar, sözlükler, kaynak kitaplar, araştırma kitapları, İngilizce ses kasetleri, eğitim CD ‘leri, tebeşir, müzik aletleri, bilgisayar da kazandırmak istiyoruz. Eski, kullanılmış olması fark etmez. Çocuklar bilgisayarla tanışsınlar.

Mümkünse bir de bir kalem istemekten çekinen öğrencilerimize kırtasiye yardımı da çok yerinde olacaktır.
Başlattığımız kampanya yeterli kitabımız ve araç gerecimiz oluncaya kadar devam edecektir. Buraya aras ve yurtiçi kargo geliyor (postane yoluyla da olabilir) Okulumuzun imkânları iyi olmadığı için gelebilecek koliler ücretli olması halinde karşılayamayacağız. Bunu da bildirmek isterim.
İlgisiz kalmamanızı diliyor, cevaplarınızı bekliyorum. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.

Adres: YEŞİLTAŞ ŞEHİT ALİ GÖKÇE İLKÖĞRETİM OKULU
DARENDE/ MALATYA

Benim tel.: 0 505 536 52 44, 0 538 592 75 28 (Erkan AK)
Elektronik posta adresim: erkanakk@hotmail.com

Okul müdürünün tel.: Mehmet ÇELEBİ 0507 266 16 77
Müdür yardımcısının tel.: Mustafa TATAR 0532 203 92 86
ERKAN AK

SINIF ÖĞRETMENİ