En Güzel Örgü Minder Modelleri

Minder her zaman kullanılacak bir ev eşyasıdır. Aslında sadece ev eşyası olarak sınırlamak yanlış olur. Evde, arabada, bahçede vs… daha birçok yerde kullanım alanı vardır. Bir yerde otururken belimiz ağrıdığında daha rahat edebilmek amacı ile hemen arkamıza minder ararız. Koltuklarımızın üzerinde ya da sandalyelerimizde birbirinden rahat,  şık ve renkli minderler ile evimizin görüntüsünü değiştirip ayrı… Detay »

2017 Örgü Eldiven Modelleri

Soğuk havalarda örgü bere ve örgü eldivenler, örgü atkılar, örgü şapkalar tercih edilmekte. Örgü eldiven modelleri rengârenk hem estetik açıdan hoş duruyor hem soğuk kış günlerinde ellerinizi sıcacık tutuyor. Parmaksız eldiven modelleri aksesuar olarak kıyafetlerinizle bütünlük sağlayacaktır.  Örgü bilenler için basit ve çok şık olan örgü eldiven modellerini çok beğeneceksiniz. Fikir vermesi açısından umarım bu… Detay »

Örgü Küpe Modelleri

Bayanlar artık el işlerinde, iğne oyalarında, mekik oyalarında, daha değişik bir sürü örgülerde kendilerine sınır tanımıyor. Bayanların olmazsa olmazlarından olan takılarından küpe, kolye, bileklik ve yüzük gibi birçok örgülerle el işleriyle muhteşem tasarım harikaları yaratıyorlar. Örgü tutkunu olan kişileri ziyadesiyle mutlu edecek birbirinden değerli örgü küpe modelleri ile karşınızdayız. Örgü işi yapan maharetli eller tarafından… Detay »

2017 Örgü Çorap Modelleri

Günümüzde unutulmaya yüz tutmuş olsa da özellikle de soğuk ilçelerde hala aktif olarak el örgüsü çora örülmektedir. Özellikle de doğu illerimizde, ancak o kadar güzel örgü çorap modelleri var ki günlük kullanımlarda bile rahatlıkla kullanabileceğimiz modeller ile göz kamaştırıyor. Size sunacağım sevimli ve güzel çorap modellerini yapacak olan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Modeller genel olarak beş… Detay »

Yeni Örgü Çanta Modelleri

Şiş olur, tığ olur, biz bayanlar örgü çanta modellerine gerçekten bayılıyoruz. Örgü çantalar, örgü işleri tamda unutulmaya başladı dediğimiz zamanda trend haline geldi, bu demek oluyor ki örgü, el işi ile yapılan çantaların yerini hiç bir şey alamıyor. Hepimizin sürekli söylediği söz “el emeğinin yerini hiç bir şey tutmaz” sözü bu konuda bir kez daha… Detay »

2017 Örgü Bere Modelleri

Sıcak yaz günlerinin yerini hızla kışın soğuk havasına bıraktığı bugünlerde şapka ve bere gereksinimi iyiden iyiye hissedilmeye başlanması ile el örgüsünden anlayan ve hobi olarak uğraşan bayanları farklı model arayışı sardı. Kışın dışarı çıktığımızda en önemli aksesuarımız olan bereleri artık kendimizde yapabiliriz.  Çocuklarınıza da renkli sevimli hayvan modelli nasıl isterseniz ister şiş isterseniz de tığ… Detay »

2017 Örgü Battaniye Modelleri

Bazı kadınlar, anneler için kış demek eline örgü almak demektir. Kışın vazgeçilmezimiz ince battaniyelerin yerini artık kendi tığ ile ördüğümüz battaniyeler yer almaktadır. İsterseniz bebeğinize de kendiniz battaniye yapabilirsiniz. Bebek mağazalarında o kadar masraf yapmanıza da gerek kalmaz. Bebek battaniyeleriniz de, normal battaniyeleriniz de, kırlentleriniz de veya koltuk, yatak, karyola örtüsü olarak kullanabileceğiniz birbirinden şık… Detay »

Örgü Saç Bant Modelleri

Her kış sezonunda olduğu gibi bu kış sezonu da örgü saç bantları modası gündemdeki yerini en başa getirmektedir. Örgü örmeyi bilenlerin daha kolay yapabileceği az örgü bilenlerin bile kolayca uygulayabileceği örgü saç bantları, soğuktan korunmak için oldukça şık bir yol olmaktadır.  Kışın vazgeçilmez aksesuarları olan atkı, bere, eldivene artık saç bantları da listeye eklendi. Bu… Detay »

2017 Özel Hastane Çıkışı Modelleri

Doğuma az zaman kala bebeğinize hazır hastane çıkış seti almak yerine kendiniz yapmak ister misiniz? Sade beyaz takımın üzerine isterseniz boncuktan, kurdelelerden, tüllerden, fiyonklardan isterseniz de kıyafetin üzerine bebeğinize vereceğiniz ismi de yazabilirsiniz. Kendinizin el emeği göz nuru hastane çıkışları yapmak hem eğlenceli olur hem de kendi el işiniz olunca daha çok hoşunuza gider. Kıyafeti… Detay »

2017 Bebek Patik Modelleri

Sonbahar Kış ayı yaklaşırken anneler bebeklerine patikler yapmak için sabırsızlananlara çok güzel bebek patik modelleri eklemekteyiz. İster tığ ile ister şiş ile örülen bebek patik modelleri hem bebeğinizin ayağını sıcacık tutacak hem de rahat olmasını sağlayacak. Görüntü olarak da birbirinden şık ve göz alıcı olan modeller siz meraklı annelere sunmaktayız.