Yeni Nesil Cep Telefonları

Daha yeni modelleri çıkar çıkmaz bir sonraki modeli merak edilen akıllı cep telefonlarına yer yıl yenileri eklenmeye devam ediyor. Her yıla ya yeni bir model yada popüler modellerinin yeni versiyonlarıyla merhaba diyen markalarda dünya cep telefonu piyasası pastasından daha büyük pay alabilme savaşı son hızıyla devam ediyor. Dünyada en çok yeni modeli merak edilen ve beklenen marka hiç kuşkusuz Apple iphone.

i phone 7Bu yıl iphone 6 ve 6s modelleri ile yine en çok tercih edilen marka oldu. Ülkemizde dünya piyasasına göre oldukça yüksek fiyatlara satılmasına rağmen bütçesini zorlamak pahasına bu telefona sahip olmak isteyenlerin sayısı küçümsenecek gibi değil. Bir sonraki iphone nasıl olacak sorusu yavaş yavaş cevabını bulmaya başladı. Konsept tasarımlar ve olabilecek yeni özellikler telefon severlerin yeni versiyonu daha heyecanla beklemesine yetiyor. iphone 7 daha şık tasarım daha iyi özellikler ve daha yüksek hız vaat ediyor.

Apple ile büyük rekabet halinde olan Samsung ta amiral gemisi olan Galaxy S serisi ile iphone den daha fazla tercih edilmeye çalışıyor.
samsung galaxy s7Özgün tasarımları ve Android in verdiği güç ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Bir çok akıllı telefon modeli olan Samsung bu sayede her bütçeden insana ulaşmayı hedefliyor. Her türlü kullanım için bir model üreten markanın geleceğin telefon modelleri nasıl olabileceği hakkındaki sorulara en iyi cevabı verdiği kesin. Samsung Galaxy S7 de 2016 da özel tasarımı ve üstün özellikleriyle müşterilerin beğenisine sunulacak.

 

Piyasanın büyük bölümünü elinde bulunduran bu iki markaya alternatifse yine LG den geliyor.

LG-G5Özellikle üstün özellikleri ve şık tasarımı güçlü rakiplerine göre daha uygun fiyattan vermeyi başaran markanın en çok ilgi gören modeli LG G serisi. Apple ve Samsung kullanmak istemeyenlerin ilk tercihleri arasında bulunan marka LG G5 ile daha çok tercih edilmek istiyor. Yeni versiyonla öncekilerinde yakaladığı başarıyı bir üst seviyeye çıkarmaya çalışacak. Özellikle üst düzey bir kamera olmazsa olmazlar arasında.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir