YENİ OPEL ASTRA SEDAN


Yeni Opel Astra Sedan, Yeni Opel Astra Sedan Fiyatı, Yeni Opel Astra Sedan Modelleri, Yeni Opel Astra Sedan Donanım, Yeni Opel Astra Sedan Fotoğrafları, Yeni Opel Astra Sedan Resimleri, Yeni Opel Astra Sedan Teknik Özellikleri, Yeni Opel Astra Sedan Yakıt vb. bilgileri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Son yıllarda otomobillerde radikal tasarımların ve donanımların yapılmasına Opel de ayak uydurmuş durumda. Opel insignia modeli ile tasarım donanım güvenlik ve konfor anlamında büyük beğeni kazanmasının ardından aynı tasarım çizgisini Astra modelini yenilerkende kullanmış. Coupe tarzı sedan modasına uyan opelin yeni astrası insigniayı andıran oldukça cezbedici hatlara sahip. Opel in ençok satan modeli olan Astra 2009 yılında yenilediği kasası ile eski satış ve müşteri memnuniyeti performansının uzağında kalmıştı. İlk izlenimlere göre 2013 model bu astra ile yine pazarda büyük bir yer edineceğe benziyor.

Yeni Opel Asta Sedan Başlangıç Fiyatı 42.750,83 TL olarak piyasaya sunuldu.

YENİ ASTRA SEDAN EDITION : Başlangıç Fiyatı42.750,83 TL

YENİ ASTRA SEDAN SPORT : Başlangıç Fiyatı50.250,07 TL

YENİ ASTRA SEDAN COSMO : Başlangıç Fiyatı58.250,24 TL

Motor Seçenekleri

Yeni Opel Astra Sedan’ın motor seçenekleri arasında, güçleri 70 kw/95 HP’den 132 kW/180 HP’ye değişen benzinli ve dizel motorlar bulunuyor. Tüm motorlar, Euro 5 emisyon standartlarını karşılıyor.

 

Dizel ve benzinli versiyonlar gelişmiş, tepki ve vites geçiş süreleri azaltılmış, kullanımı kolay 5 ve 6 ileri manuel şanzıman ile sunuluyor.

Start & Stop Sistemine sahip 1.3 CDTI ecoFLEX aktif ızgara kapağıyla geliyor ve 70 kW/95 HP güç sunuyor. 100 kilometrede yalnızca 4.1 litre yakıt tüketirken kilometrede 107 gram CO2 salınımında bulunuyor.