Zonguldak valiliği


Zonguldak ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Zonguldak Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Zonguldak Valiliği resmi internet sitesinde, Zonguldak valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Zonguldak İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Zonguldak ili hakkında genel bilgiler, Zonguldak geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Zonguldak’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Zonguldak iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Zonguldak Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Zonguldak’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Zonguldak’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Zonguldak Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Zonguldak.gov.tr

Zonguldak valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Zonguldak.gov.tr