2008-2009 Sözleşmeli öğretmen atamaları atananlar listesi


2008-2009 Sözleşmeli öğretmen atamaları atananlar listesi atama yerleri atanan öğretmenler listesi

Milli Eğitim Bakanlığı, geneli doğu illerine olmak üzere bugün 13 bin sözleşmeli öğretmenin atamasını yapacak. Atamalar, bugün sabah bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek ve MEB’in http://personel.meb.gov.tr adresinden duyurulacak.

Milli Eğitim Bakanlığı, resmî eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Sınıfında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 13 bin öğretmen atamasını bugün yapılacak.

İlk defa görevlendirme biçimiyle sözleşmeli yapılacak olan öğretmen atamaları Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in katılacağı toplantı ile bilgisayar ortamında yapılacak.

-ATANANLAR 14 KASIM’DA ÖĞRETMENLİĞE BAŞLAYACAK-

Atamalar bugün saat 10.30 itibariyle MEB’in http://personel meb.gov.tr adresinden duyurulacak. Görevlendirilenler, 14 Kasım 2008 tarihinden itibaren görevlendirildikleri il Millî Eğitim Müdürlüklerine, kılavuzda istenilen belgelerle birlikte bizzat başvurarak göreve başlayacaklar. En fazla atama 3 bin 696 öğretmenle sınıf öğretmenliğinde olurken, İngilizce için bin 396, Türk Dili ve Edebiyatı için 731, İlköğretim Matematik Öğretmenliği için ise 700 kontenjan belirlendi. Sözleşmeli öğretmenlerin büyük çoğunluğunun ataması ise halen bulunan açığı kapatmak amacıyla doğu ve güneydoğu bölgelerine yapılacak.

Sözleşmeli öğretmen atama sonuçları listesini sözleşmeli öğretmen atamaları  sözleşmeli öğretmen atama sonuçları  sözleşmeli öğretmen atama listesi  sözleşmeli öğretmen atananlar  sözleşmeli öğretmen atananlar listesi  sözleşmeli öğretmen atama yerleri  sözleşmeli öğretmen seçilenler listesi  sözleşmeli öğretmen olanlar listesi  sözleşmeli öğretmenlik kazananlar  sözleşmeli öğretmenlik kura sonuçları  sözleşmeli öğretmenlik çekiliş sonuçları sözleşmeli öğretmen tam listesi gibi merak ettiklerinizi görmek için http://personel.meb.gov.tr  sitesini ziyaret etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir