ANKARA ELEKTRİK ARIZA


Ankara merkez ve ilçelerindeki elektrik kesintilerinde ve arızalarında müracaat edilmesi gereken yer, aranması gereken telefon numarasını için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ankara il geneline elektrik dağıtım hizmeti veren firma BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ yani Başkent EDAŞ tır.

Ankara elektrik arızası bildirimleri için 186 nolu telefon numaranı arayabilirsiniz.

 

 

İnternet üzerinden arıza bildirim formunu doldurarak ta bildirim yapabilirsiniz forma ulaşmak için tıklayınız : https://www.baskentedas.com.tr/Pages/DestekVeYardim/ArizaBildirimFormu/Kesinti-Bildirim-Formu.aspx

Başkent EDAŞ Merkez Adresi: Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi No:1 Başkent Kule Çukurambar Çankaya / ANKARA

Başkent EDAŞ Sabancı Holdingin enerji alanında faaliyet gösteren kurumu EnerjiSA ya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnternet üzerinden arıza ve kesinti ile ilgili bildirimde bulunmak isteyenler için bir diğer site de ;

https://online.enerjisa.com.tr/anasayfa/talep-ve-onerilerim

Arıza için 186 no lu telefondan ulaşamıyorsanız 444 4 372 no lu telefondan da gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., hizmet kalitesini geliştirdiği Alo 186 Çağrı Merkezi ile müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Alo 186 Çağrı Merkezi, Başkent EDAŞ’ın 3.2 milyon müşterisine arıza ve kaçak ihbarlarının alınması, elektrik açma ve kesme konusunda bilgilendirme, borç sorgulama, fatura itirazları, şikayet yönetimi ve bilgi güncelleme gibi konularda hizmet veriyor. Cep telefonlarından ve sabit hatlardan 186 tuşlanarak aranabilen Alo 186, Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale’den gelen çağrıları yanıtlıyor. Artık tek numara ile tüm merkezlerin sorununa yanıt verebilen Başkent EDAŞ, müşterilerinin çağrılarını merkezi olarak takip edebiliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir