Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi

Antalya Devlet Hastaneleri, Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi , Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  Randevu Alma, Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  telefonu, Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  doktorları, Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  iletişim, Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  adres , Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  telefon numarası, Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  hakkında bilgi, gibi bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Gazipaşa Devlet Hastanesi ilk olarak 1972 yılında temeli atıldı. Konum olarak  Antalya- Mersin karayolu üzerinde Denize 3 km. mesafe içerde, Antalya iline l80 km. mesafe uzaklıkta, en yakın ilçe Alanya’ya 45 km., Anamur’a ise 90 km. mesafe uzaklıktadır. Yeni yeni gelişmekte olan Turizm bölgesinde olup Anamur’dan da hasta gelmektedir. Hastane, bu konumu ile iki ilçe arasında bölge Hastanesi olabilecek konumdadır.
Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi  Emekli Sandığı Bağkur Ssk mensuplarının ve sosyal güvencesi olmayan birçok hastaya hizmet vermektedir.
Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi internetten randevu almak hastanenin fotoğraflarına ve hastane hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için  hastanenin internet sitesi olan http://www.gazipasadh.gov.tr adresini kullanabilirsiniz.

Gazipaşa Devlet Hastanesi Telefon Numaraları

Danışma = 0 242 572 15 62
Vezne = 0 242 572 15 62 + 137
Döner Sermaye = 0 242 572 27 61
Fax = 0 242 572 27 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir