Bağkur borç sorgulama


Bağ-kur mensupları ne kadar Bağ-kura borçları olduğunu sorgulamak, yapmış oldukları ödemeleri görmek döküm almak vs gibi Bağ-kur ödemeleri ile ilgili işlemleri aşağıdaki sayfadan yapabilirsiniz. Bağ-kur diğer sosyal güvenlik kurumlarıyla birleşerek Sosyal Güvenlik Kurumu çatısı altında bir araya toplandığından itibaren Bağ-kur un internet sitesi yerine Sosyal Güvenlik Kurumunun resmi internet sitesi olan www.sgk.gov.tr yerine www.turkiye.gov.tr adresi kullanılmaya başlandı. Bağ-kur ile ilgili borç sorgulama ve diğer işlemleriniz içinde bu siteyi kullanabilirsiniz.
BAĞ-KUR SİGORTALI BORÇ DURUMU  sayfasında eDevlet Şifresi kullanarak Bağ-kur borç durumunuzu sorgulayabilirsiniz.
Bağkur Borç Sorgulamak İçin Tıklayınız  >> https://www.turkiye.gov.tr/portal/dt?channel=hizmet&hizmet.hizmetKodu=7

adresini tıklayarak sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Artık Bağkur Borç Sorgulama  işlemleri www.turkiye.gov.tr üzerinden yapıldığı için e-devlet şifre girişi yaparak ssk primlerinizi sorgulayabilirsiniz.  e-Devlet şifresini en yakın PTT den temin edebilirsiniz.

Aşağıda bilgi almak istediğiniz kullanıcı giriş yöntemlerinden birisini tıklayabilirsiniz:

One thought on “Bağkur borç sorgulama

  1. metin kabak

    bağkurlü olmadığım halde benim adıma borc görünüyor.bütün bilgiler benim adıma yapılmış,yanlız ben manisa soma ilçesinde oturuyorum.Borclu metin kabak ise izmir kemapşada ikamet ediyor,bu hatanın düzeltilmesi için benim yapmam gereken ne şu an itibariyle emekliliğe hak kazandım.İzmir kemalpaşada oturan ve benim kişilik bilgilerimle aynı olan diğer metin kabağın borçlarından dolayı emekli olamuyorum bana yardımcı olaursanız çokı sevineceğim.şimsiden tşklerimi bir borç bilirim sizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir