Bağkur Sigortalı ödeme listesi


BAĞ-KUR SİGORTALI ÖDEME LİSTESİNİ öğrenmek için ilgili bağlantımızdan Bağkur Genel Müdürlüğünün bilgilerinden oluşan turkiye.gov.tr  resmi sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. Bağkur sigortalı ödeme listesindeki  bilgileri görebilmeniz için eDevlet şifresiyle siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Bu belgeleri dilerseniz yazıcı vasıtasıyla dökümünü alabilirsiniz.

Alacağınız Ödeme Listesi sadece bilgi amaçlı olacaktır. Bu datalara dayanarak bir itiraz veya herhangi başka bir başvurunuz Bağkur tarafından muhattap alınmaz. Çünkü sayfa bilgilendirme amacı taşımaktadır ve hiçbir resmi belge niteliği yoktur. Herhangi bir bilgi veya döküm uyuşmazlığı olursa Bağkur kurum arşivlerindeki kayıtlar geçerli olur.

Sigortalı ödeme listenizi görmek için tıklayınız >>  https://www.turkiye.gov.tr/portal/dt?channel=hizmet&hizmet.hizmetKodu=7

Önemli Uyarı: Bağkur Sigortalı Ödeme Listesi Sorgulama  işlemleri www.turkiye.gov.tr üzerinden yapıldığı için e-devlet şifre girişi yaparak ssk primlerinizi sorgulayabilirsiniz.  e-Devlet şifresini en yakın PTT den temin edebilirsiniz.

Aşağıda bilgi almak istediğiniz kullanıcı giriş yöntemlerinden birisini tıklayabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir