Category Archives: Cep Telefonu

Cep Telefonları hakkında gsm firmaları hakkında bilgiler

En İyi Fotoğraf Çeken Telefon

Akıllı telefon üreticileri yeni modellerinde ön plana çıkacakları rakiplerini geride bırakabilecek özellikler bulmakta zorlanır hale geldi. Artık hemen her marka telefonda aynı özellikler bulunuyor. Markalar her yeni modellerinde mevcut özelliklerini bir seviye daha üste taşıyarak teknolojilerini güçlendirmeye çalışıyor. İlk kameralı cep telefonu modelinden bu yana bütün markalar en iyi kameralı telefonu üretmeye çalışarak rakiplerini geride… Devamını Oku »

iphone 7 Satış Tarihi

Akıllı telefonların günden güne daha yeni ve daha güzel özellikleri artmaktadır. Her yeni değişik akıllı telefonlar çıktığında da insanların ellerindeki telefonlarda ne kadar yeni iyi olsa da daha iyisi olunca akılları onlara gitmektedir. Mesela iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi. Meraklıları ne zamandır Türkiye’ de satışa sunulacağını merak edip duruyordu. Ve beklenen gün geldi.… Devamını Oku »

CEP TELEFONLARININ ZARARLARI NELERDİR

Hemen hergün cep telefonlarının yenileri çıkamktadır. Tüketicilerin de ilgisini çekmek için telefon üreten firmalar günden güne daha çekici akıllı telefonlar üretmektedir. Fakat üreticiye bu durum maddi yönden iyi olsada tüketiciler için sağlık bakımından zararlı olmaktadır. insanlar akıllı telefonlara artık bağımlı yaşamakta ve normal hayat yaşamayı unutur hale gelmişlerdir. Mesela boş zamanlarda güzel havalarda dışarıda, parklarda… Devamını Oku »

Yeni Nesil Cep Telefonları

Daha yeni modelleri çıkar çıkmaz bir sonraki modeli merak edilen akıllı cep telefonlarına yer yıl yenileri eklenmeye devam ediyor. Her yıla ya yeni bir model yada popüler modellerinin yeni versiyonlarıyla merhaba diyen markalarda dünya cep telefonu piyasası pastasından daha büyük pay alabilme savaşı son hızıyla devam ediyor. Dünyada en çok yeni modeli merak edilen ve… Devamını Oku »

Turkcell Hazır Kart Tarifeleri

En Uygun Turkcell Hazır Kart Tarifeleri , En Avantajlı Turkcell Hazır Kart Tarifeleri, En İyi Turkcell Hazır Kart Tarifeleri, En Uygun Turkcell Kontör Tarifeleri, En Avantajlı Türkcell Kontorlü Hat Tarifeleri, Türksel Hazırkart Tarifeleri. Turkcell Hazır Kart kullanıcıları kullandığınız hattın sizin için en uygun tarifesini öğrenmek , en uygun ve avantajlı konuşma mesajlaşma veya internet kullanımı ile… Devamını Oku »

Nokia N9 fiyatı özellikleri resimleri videoları

Nokia N9 Cep Telefonu  Fiyat, Teknik Donanım ve Yazılım Özellikleri, Nokia N9 Resimleri ve Videoları gibi birçok merak ettiğiniz ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz. Nokia N8 iphone 4 e rakip olabilirmi soruları cevap buldu birçok yeni özelliği olmasına rağmen N8 iphone 4 ün yerini tutamadı. Bunun en önemli nedeni ise N8 in kullandığı işletim sisteminin yavaş olmasıydı. Nokia iphone… Devamını Oku »

iphone 5

iphone ilk piyasaya çıktığı andan itibaren hemen her kesimin beğenisini kazanarak çok büyük satış rakamlarına ulaşan bir telefon olma özelliği kazandı. iphone telefon dünyasına yeni tasarım teknoloji ve özellikleri ile yön verdi. Dünya genelinde milyonlarca satan ve piyasaya çıkmadan binlerce kişi tarafından ön spariş verilen bir telefon olduğundan dolayı diğer telefon üreticileri tarafından kendisine imrenilen… Devamını Oku »

Bedava kontör sms mesaj dakika kazanma yolları yöntemleri

Bedava kontör,bedava sms veya dakika kazanmanın yolları sizler için burada derlendi. Rasgele kontör kartlarındaki numaralara benzer kontör numaraları girmek dışında daha kolay yöntemlerde var. Bazı servisler, gelirlerini ve hizmetlerini arttırmak için çeşitli kampanyalara başvuruyorlar. Bedava kontör kazanmanız için yapılan servis ve kampanyalar; Tonlakazan.com Bu site direkt Turkcell hizmetidir. Turkcell servislerinden birisi olan çalarken dinlet hizmetini kullanan… Devamını Oku »

Cep telefonu arızası tamiri onarımı bakımı

Cep telefonunuz suya düştü diye çöpe atmayın hea sakın. Islanmaya karşı garanti vermeyen cep telefonu üreticilerine inat biz Türkler bu işi halledioruz. İlk olarak hemen bataryayı çıkarıyoruz pilini yani. Sonra sim kartı da çıkartıyoruz. Ön kapak çıkıyorsa tuş takımı felan onları da bi zahmet söküyoruz. Şimdi geldik kurutma kısmına bazı Türk bilginler saç kurutma makinasını… Devamını Oku »

Türkcell Bireysel Kişisel Tarifeler Kampanyalar

Hazırkart Tarifeleri Süper Tarife BizBize BizBize Hepimiz BizBize Canımın 3ü BizBize Kampus BizBize Kamu BirFiyat Mobil İnternet Tarife Saniye Yeni Saniye Kontör Fiyatları Hazır Kart Almak İstiyorum Nasıl Kontör Yükleyebilirim? Hazır Kart Kullanım Dönemleri Özel Servis Ücretleri Hazır Kart’tan Faturalı Hatta Geçiş Faturalı Hat Tarifeleri BizBize BizBize Hepimiz BizBize Canımın 3ü BizBize Kampus BizBize Kamu… Devamını Oku »