Kategori İçeriği: Cep Telefonu

Cep Telefonları hakkında gsm firmaları hakkında bilgiler

En İyi Fotoğraf Çeken Telefon

Akıllı telefon üreticileri yeni modellerinde ön plana çıkacakları rakiplerini geride bırakabilecek özellikler bulmakta zorlanır hale geldi. Artık hemen her marka telefonda aynı özellikler bulunuyor. Markalar her yeni modellerinde mevcut özelliklerini bir seviye daha üste taşıyarak teknolojilerini güçlendirmeye çalışıyor. İlk kameralı cep telefonu modelinden bu yana bütün markalar en iyi kameralı telefonu üretmeye çalışarak rakiplerini geride… Devamını Oku »

iphone 7 Satış Tarihi

Akıllı telefonların günden güne daha yeni ve daha güzel özellikleri artmaktadır. Her yeni değişik akıllı telefonlar çıktığında da insanların ellerindeki telefonlarda ne kadar yeni iyi olsa da daha iyisi olunca akılları onlara gitmektedir. Mesela iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi. Meraklıları ne zamandır Türkiye’ de satışa sunulacağını merak edip duruyordu. Ve beklenen gün geldi.… Devamını Oku »

CEP TELEFONLARININ ZARARLARI NELERDİR

Hemen hergün cep telefonlarının yenileri çıkamktadır. Tüketicilerin de ilgisini çekmek için telefon üreten firmalar günden güne daha çekici akıllı telefonlar üretmektedir. Fakat üreticiye bu durum maddi yönden iyi olsada tüketiciler için sağlık bakımından zararlı olmaktadır. insanlar akıllı telefonlara artık bağımlı yaşamakta ve normal hayat yaşamayı unutur hale gelmişlerdir. Mesela boş zamanlarda güzel havalarda dışarıda, parklarda… Devamını Oku »

Yeni Nesil Cep Telefonları

Daha yeni modelleri çıkar çıkmaz bir sonraki modeli merak edilen akıllı cep telefonlarına yer yıl yenileri eklenmeye devam ediyor. Her yıla ya yeni bir model yada popüler modellerinin yeni versiyonlarıyla merhaba diyen markalarda dünya cep telefonu piyasası pastasından daha büyük pay alabilme savaşı son hızıyla devam ediyor. Dünyada en çok yeni modeli merak edilen ve… Devamını Oku »

Turkcell Hazır Kart Tarifeleri

En Uygun Turkcell Hazır Kart Tarifeleri , En Avantajlı Turkcell Hazır Kart Tarifeleri, En İyi Turkcell Hazır Kart Tarifeleri, En Uygun Turkcell Kontör Tarifeleri, En Avantajlı Türkcell Kontorlü Hat Tarifeleri, Türksel Hazırkart Tarifeleri. Turkcell Hazır Kart kullanıcıları kullandığınız hattın sizin için en uygun tarifesini öğrenmek , en uygun ve avantajlı konuşma mesajlaşma veya internet kullanımı ile… Devamını Oku »