Kategori İçeriği: Televizyon

Oled Lcd Plazma Televizyonlar

Survivor 2016 Yarışmacıları

Acun Ilıcalı`nın en büyük ve başarılı, reyting rekorları kıran projesi Survivor Yarışmasının 2016 da yapılacak olan serisi merakla bekleniyor. Yıllardır ençok izlenen yarışma programı olan Survivor çeşitli yarışmacı konseptleri ile karşımıza çıkıyor. Son yıllarda ünlüleri yarışmaya dahil Eden Acun Ilıcalı gelen olumlu tepkilerden sonra yeni yarışmalarda da ünlüleri ekrana getirmeye devam ediyor. Survivor arışmacılara yaşattığı açlık… Devamını Oku »

Showtv evcilik oyunu programı yarışması

Showtv ekranlarında çok yakında yayında olacak , evli çiftlerin en neşeli eğlenceli yanlarını ortaya koyacak ve güzel hediyeler dağıtılması beklenen yarışma programı büyük ilgi toplayacağa benziyor. Enteresan programlara imza atan Showtv bu aralar evlilik üzerine çok popüler olan programlar arasına bir yenisini eklemek ve bu tarz bir programa geniş yayın yelpazesinde yer vermek için bir… Devamını Oku »

TTNET Tivibu

Türk Telekom un yeni hizmetlerinden birtanesi olan Tivibu sayesinde artık dizileri ve filmleri rahatça bilgisayarınızdan izleyebiliyorsunuz. Birçok yerli ve yabancı filmin yanı sıra güncel dizilerin en yeni bölümleri ve diğer televizyon programlarını internetiniz olan her yerden izlemeniz mümkün. Tivibu yayınlarını izleyebilmeniz için tivibu izletme programını indirmeniz gerekmekte. Şimdilik Standart Üyelik aylık 1 tl, Standart Plus Üyelik… Devamını Oku »

Yemekteyiz yarışması

Show tv Yemekteyiz yemek yarışması programı her hafta yeni yarışmacılarıyla yarışmacılarına ve izleyicilere büyük keyf veren yayınlar yapmakta. Her hafta yarışmacılarına para ödülü kazandıran yarışmada birbirinden değişik insanlar birbirinden özel yemekler yapmakta. Yolları hiç kesişmemiş 5 yabancı; aşçılıkta, ev sahipliğinde, zevkte ve yaratıcılıkta kimin daha üstün olduğunu kanıtlamak üzere, büyük ödülü kazanabilmek için birbirleriyle yarışıyor.… Devamını Oku »

Televizyonlardaki yılbaşı yeniyıl programları kutlamaları

Televizyonda Yılbaşı Eğlence Programları Yeni yıla evde girecek olanlar yaşadı! Bu gece televiyonda yıldızlar geçidi var YILDIZ GEÇİDİ TRT’nin yılbaşı eğlencesi Burak Kut ve TRT spikeri Işık Özden’in sunumuyla, TRT Müzik ve TRT 1 ortak yayınıyla saat 20.00’den itibaren ekrana geliyor. TRT Tepebaşı Stüd-yoları’nda gerçekleşen özel yayında Ferhat Göçer, Kubat, Selami şahin, Ümit Besen, Nükhet… Devamını Oku »