Category Archives: DİĞERLERİ

Diğerleri

YURTİÇİ KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Yurtiçi Kargo Çağrı merkezinden Pazar günleri hariç saat 08.00 ile 20.00 saatleri arasında aşağıdaki hizmetlerimizi alabilirsiniz. En yakın şube bilgisi Kargom nerede Teslimat bilgisi Teslim süreleri Adrese kurye talebi Her türlü görüş, öneri ve şikâyetleriniz Ayrıca 7 gün 24 saat sesli yanıt sistemimizden aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz. En yakın şube bilgisi Kargom nerede Teslimat bilgisi Adres Maslak… Devamını Oku »

Biçim Bilgisi

Her dilin kendine özgü bir yapı ve işleyiş biçimi vardır. Dille ilgili yapılan çalışmalarda dilin yapı taşlarını oluşturan sözcükler en çok üzerinde durulan konulardan biri olmuştur. Batı’ da morfoloji olarak adlandırılan bu çalışma alanı Türkçede biçim bilim, biçim bilgisi, kelime bilgisi, şekil bilgisi, yapı bilgisi, sözcük bilim gibi farklı terimlerle adlandırılmaktadır. Bu ünitede biçim bilgisi… Devamını Oku »

GÜMÜŞHANE EGZOZ MUAYENE İSTASYONLARI

Gümüşhane Merkez Egzoz Muayene İstasyonları İstasyon Adı: YILMAZLAR ARAÇ MUAYENE İSTASYONU İŞLETİM A.Ş. – Gümüşhane Merkez Adres: Tekke Köyü-GÜMÜŞHANE Tel: (456) 242-21-10 İstasyon Adı: ÇİMENLER OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Adres: Bağlarbaşı Sanayi Sitesi No:10-11-GÜMÜŞHANE Tel: (456) 233-74-29 İstasyon Adı: YILMAZLAR ARAÇ MUAYENE İSTASYONU İŞLETİM A.Ş. – Mobil Adres: Tekke Köyü-GÜMÜŞHANE Tel: (456) 242-21-10… Devamını Oku »

Bizimevler ASM

Bizimevler Aile Sağlığı Merkezi İlçe AVCILAR Telefon 0212 405 07 79 Faks – Adres TAHTAKALE MAH. AYÇİÇEĞİ SOK. NO:12 AVCILAR Harita ve Yol Tarifi

Kanuni Sultan Süleyman ASM

Kanuni Sultan Süleyman Aile Sağlığı Merkezi İlçe ATAŞEHİR Telefon 0216 469 93 62 Faks – Adres İÇERENKÖY MH. POSTACILAR SOKAK. NO:20/B

BAĞCILAR NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ

İstanbul Bağcılar İlçesindeki Nöbetçi noterlerin listesi , Bağcılar bölgesinde nöbetçi noterlerin adres ve telefon numaralarını ve Bağcılar nöbetçi noterinde hangi işlemleri yapabileceğinize dair bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Bağcılar cumartesi nöbetçi noter , Bağcılar pazar nöbetçi noter , Bağcılar bayramda nöbetçi noterler hangileridir sorularınıza da cevap sayfamızda bulabilirsiniz. BAĞCILAR NÖBETÇİ NOTER NASIL ÖĞRENİLİR Bağcılar ilçelesinde hangi… Devamını Oku »

UMKE nedir hakkında bilgi

UMKE yani açılımıyla Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi Sağlık Bakanlığına bağlı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından afet veya olağandışı durumlarda aldıkları özel eğitim ve donanımla, kazazedelere olay yerinde, en kısa sürede imkân ve kabiliyetlerini kullanarak uygun yöntemlerle medikal müdahale etmek ve kurtarmak üzere kurulmuştur. UMKE de görevlendirilecek personeller çeşitli sağlık kurumlarında çalışan sağlıkçılar arasından seçilir.… Devamını Oku »

Yeni İş İmkanı Haberi

Hükümetin başlattığı istihdam seferberliğine destek büyürken, kamu kurumları, bankalar, üniversiteler, belediyeler personel alım ilanı yayımlamaya başladı. Birçok kurum resmi internet sitesinde ve Devlet Personel Başkanlığı sitesinde ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. Özellikle mart ayında yapılacak alımlarla binlerce üniversite mezunu gence de iş kapısı açılacak. Bazı kamu kurumları da kadro taleplerinin karşılanması için Maliye’ye baskı… Devamını Oku »

Kıvırcığın Marulun Sağlığa Faydaları

Kış geldiği zaman bol bol yeşillik tüketmemiz gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Yeşilliklerin içerisinde kıvırcık dediğimiz marul gelmektedir. Kıvırcık marulunu sadece salata yaparak tüketiyoruz. Kısa ve yeşil sebze marul boyunun tersine sağlık açısından çok büyük katkılarda bulunmaktadır. Marul aynı zamanda çok şaşırtıcı bir şekilde saç ve cilt sağlığını da korumaya yardımcı olabilir. İçerdiği K vitamini gebelik döneminde… Devamını Oku »

2017 UMRE FİYATLARI

Umre’ye gitmek isteyip de Umre fiyatlarını bilmeyenler için 2017 yılının Umre fiyat listesini eklemek istedim. Daha öncelerden dolar bazında fiyat belirtilmişti. Şimdi Türk Lirası bazında mı yoksa dolar bazında mı fiyat belirtildiğini Diyanet İşleri Başkanlığından gelen açıklamalar ile halkı bilgilendirmek isterim. Dolar konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak veren Diyanet, ücretlendirmeyi TL bazında yapılması… Devamını Oku »