Doping adsl kota sorgulama

Millenicom Doping adsl kota sorgulama için internet ortamında şuanda kota sorgulaması mümkün olmamakta. Doping adsl kota sorgulaması yapabilmek için :  mobi, doping veya doping1 uzantılı olan kullanıcı adınızı ve şifrenizi Doping Müşteri Hizmetleri’ne iletmeniz yeterlidir. Dilerseniz info@doping.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0212 444 10 45 Doping Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Doping adsl kota hakkında bilgiler:
Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz.

Doping adsl kullanıcılarının bu bilgilere dikkat etmeleri ve sözleşmelerindeki limiti aşmamaları veya aşarlarsa nekadar fatura ödeyeceklerini önceden öğrenebilmeleri için arada sırada adsl kota sorgulaması yapmanızı tavsiye ederiz.

2 thoughts on “Doping adsl kota sorgulama

  1. ahmet

    ben bişey sormak istiyorum benim bilgisayarda kota programı var program koyanı 2.20 oldugunu söylüyor ama dopingin kendi sitesinde giriyorum 0.92 gösteriyor hangisi dogrudur bile varsa yazsın lütfen..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir