Kategori İçeriği: Eğitici Oyunlar

Eğitici Oyunlar

MoviStarPlanet.com.tr

MOVİSTARPLANET.COM.TR , movistarplanet oyunu, movistarplanet sitesi, movistarplanet nasıl oynanır, movistarplanet  üyelik, movistarplanet  bedava oyna sayfanın konularıdır. Dünyaca ünlü oyunlardan biriside movistarplanet. Oyunu ülkemizde daha popüler hale getirmek için artık Türkçe olarak oynanabilmekte. Oyunda birçok bölüm var. Kendi yıldız adayını seçiyorsun ve oynadıkça onu daha popüler hale getiriyorsun. Zamanla puan kazandıkça dünyaca tanınmış bir yıldız oyuncuya… Devamını Oku »

www.minişler.com

Çocukların sevgilisi olan birbirinden güzel yaratıklar ve hayvanlardan oluşan minişlerin oyunlarınıda çocuklar çok sevdi. Özellikle kız çocukların severek oynadıkları birçok minişler oyunu bulunmakta. Minişlerin internet sitesinde minişlere ait oyunlar oynanabilmekte minişlere ait haberler okunabilmekte, minişlerin videolarını izleyebilmekte ve diğer birçok hizmetten faydalanabilmektedir. Minişlerin sitesine gitmek için tıklayınız : www.minisler.com

www.aslanmax.com

Algidanın en sevilen en popüler dondurmalarından olan Max a ait yapılan çok geniş kapsamlı eğlenceli bir oyun olan Aslan Max oyunu oyuncular tarafından çok beğenilmekte ve sürekli oynanmakta. Aslan Max oyun sitesinde hizmetlerden faydalanabilmek için üyelik şartı getirilmiştir. Kolayca siteye üye olabilir ve oyun oynayabilir haberleri okuyabilir bazı ürünlere ve hizmetlere ulaşabilirsiniz. Aslanmax oyununa ulaşmak… Devamını Oku »

Kanser oyunu indir oyna

Atv haberlerde çıkan kanserli hücreleri öldürmek için yapılmış olan oyun ve bu oyunu nasıl indirebileceğiniz hakkında bilgiler burada. Oyunun adı  Re – mission ve süper kahraman bu oyunda damarlarda kanserli hücreleri kovalayıp öldürüyor. Oyun bilgisayarınıza indirilerek oynanabiliyor. Oyunu bilgisayarınıza indirebilmek için oyunu yapan siteye üye olmanız gerekmekte. Oyunu indirebileceğiniz site: http://www.re-mission.net/ Site ingilizce olup üye… Devamını Oku »

En iyi oyunlar listesi

En iyi 100 oyun listesi aşağıda verilmektedir: 01. Metal Gear Solid 4 – 505 02. Zelda: Ocarina Of Time – 452 03. Final Fantasy VII – 382 04. Halo 3 – 222 05. Call of Duty 4 – 196 06. Grand Theft Auto IV – 151 07. Goldeneye 007 – 135 08. Metal Gear Solid… Devamını Oku »