Category Archives: Güzel Sözler

Güzel sözler kısa mesajlar smsler

Giden İçin Sözler

Bırakıp giden için sözler,  terk edenler için sözler, tek edip gidenler için sözler gibi ayrılıklardan sonra giden kişilere sevgiliye söylenebilecek facebook için giden sözleri veya instegram için giden sözleri olarak ta kullanabileceğiniz birbirinden özel seçilmiş sözleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. At 7 günde, it yediği günde unuturmuş. Sen kaç günde unuttun sevgili ? “Gitmek gerekir bazen,… Devamını Oku »

Resimli Özlü Sözler

Facebookta Paylaşılacak Resimli Özlü Sözler  Twitterda Paylaşılacak Resimli Özlü Sözler İnstagramda Paylaşılacak  Resimli Özlü Sözler Whatsappta Paylaşılacak Resimli Özlü Sözler sayfamızda beğeninize sunulmuştur. Seni Seviyorum`dan daha özel bir cümle de var : “Sana Güveniyorum” Çünkü herkes herkesi sevebiliyor ama herkese güvenemiyor. Mesele aynı fikirlerde olup anlaşmak değil. Mesele farklı fikirlerde olup birbirine saygı duyabilmektir. İşte böyle davranabilenlere insan… Devamını Oku »

En Güzel En Özel En Yeni Cuma Mesajları

Teknolojinin hızla yaygınlaştığı ve cep telefonu kullanımında her gün yeni bir rekorun kırıldığı günümüzde mesajlar ve dilekler cep telefonu ve bilgisayarlar üzerinden yapılıyor. Müslümanlarca bayram gibi kutlanılan haftanın en özel günü Cuma Günü de en çok mesaj gönderilen günlerinden. Cuma günü mesajları gittikçe daha fazla kullanılmaya başlanıyor. Hemen herkes cuma günleri cep telefonu mesajlarıyla mesajlaşarak birbirinin… Devamını Oku »

2011 Yeni Yıl Yılbaşı Sözleri Mesajları

En özel 2011 yılına özel en güzel özel hazırlanmış yeni yılbaşı 2011 yeni yıl dilekleri sözleri. 2011 için güzel sözler sevgi aşk sözleri anlamlı ve komik sözler gibi birçok söze buradan ulaşabilirsiniz. ♥ Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini… Devamını Oku »

En güzel aşk mektupları

Birbirinden güzel ve özel sevgilinize aşkınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz aşk mektupları örnekleri çeşitleri. Kendinize göre rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Hayatımın Anlamı Hayatın anlamını yüregindeki sevgileriyle anladıgım Canım Benim Bu şehrin en güzel cicekleri toplayıp senin gececegin yollara sermek istedigim , gecedeki tüm yıldızları karanlık odana bırakmak icin ugrastıgım, seni kelimelerle anlatmaya calıstıgım ve hayatı yirmibeşinden… Devamını Oku »

Delikanlı sözleri harbi damar sözler

En damar sözler en delikanlı sözler en harbi sözler en muhteşem delikanlı yazıları burada. Delikanlı herşeyiyle olduğu gibi söylediği sözlerlede her zaman örnek olmayı saygı görmeli buanlayıştan yola çıkarak birkaç sözü sizlere sunuyoruz. Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !!   Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa… Devamını Oku »

Sevgililer günü mesajları

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL MESAJLAR SÖZLER YAZILAR ŞİİRLER 14 Şubat sevgililer günü mesajları Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum… Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek… Devamını Oku »

2010 yılbaşı mesajları

Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara! Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2010 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…… Devamını Oku »

En güzel babalar günü sözleri mesajları nickleri

Babalar Günü Türkiye de dâhil olmak üzere pek çok ülkede her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan özel bir gündür. Yani bu yıl 21 Haziranda 21.06.2009 tarihinde kutlanılacaktır. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910’da Şeron Grubu tarafından Washington’un Spokane şehrinde kutlanmıştır. Bir çok ülkede Babalar Günü’nün kutlandığı gün değişiklik göstermektedir.   Her zaman… Devamını Oku »

En güzel özel düğün davetiye sözleri yazıları metinleri

Evet… Evet… Bu kelimeyi binlerce kez söyledik, Ama en özelini Sizlerle paylaşmak istedik. Biz bütün engelleri aştık birlikte Büyük bir mutlulukla karar verdik evlenmeye Sizleri de bekliyoruz en mutlu günümüzde Bizimle birlikte eğlenmeye… Elveda gençlik güzel günlere Biz çok mutluyuz darısı sevenlere Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere Bizi sevenler gelsinler düğünümüze/nikahımıza Mutluluğumuzu görmeye Sessiz rüzgarlar… Devamını Oku »