Kategori İçeriği: Projeler

projeler

illerdeki Toplu Konut Toki uygulamaları projeleri

17/09/2023

İllere Göre TOKİ Uygulamaları   TOKİ’nin Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yaptığı toplu konut uygulamalarını, projelerini, aşağıdaki il linklerine tıklayarak öğrenebilrsiniz. Sayfalarda “Proje Adı, Proje Tipi, Proje Durumu, Yüklenici Firma, Konut Sayısı, Seviye” bilgilerini görebilirsiniz. Adana İli TOKİ Toplu Konut Uygulamaları Adıyaman İli TOKİ Toplu Konut Uygulamaları Afyonkarahisar İli TOKİ Toplu Konut Uygulamaları Ağrı İli… Devamını Oku »

Toplu konut idaresi toki kredileri başvuruları şartları

17/09/2023

TOKİ Konut Ev Kredileri TOKİ’nin toplu konut yapımcılarına (kooperatiflere, kooperatif birliklerine, sosyal yardımlaşma kurumlarına, yapımcılara-satmak üzere konut üreten gerçek ve tüzel kişiler- ve belediyelere) konut ve altyapı inşaatları için verdiği kredi desteği konusundaki tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bir sayfa.    TOKİ Belediye Kredileri TOKİ’nin belediyelere verdiği toplu konut kredisinin ayrıntılarına bu bölümden ulaşın.    TOKİ Şehit Ailesi… Devamını Oku »

TOKİ Toplu Konut İdaresi Projeleri

17/09/2023

Kuruluş Amacı: T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (Toki) işlevi Türkiye’de konut üretim sektörünün teşvik edilerek hızlı artan konut talebinin planlı bir şekilde karşılanmasını sağlamak yönünde belirlenmiştir. Web Sitesi: TOKİ – TOPLU KONUT İDARESİ TOKİ ye Ait İnşaatları Tamamlanan Ve Devam Eden Konutlar Projeler Uygulamalar TOKİ’nin Türkiye genelinde tamamlanan ve devam eden inşaatlarını, interaktif Türkiye haritası… Devamını Oku »