Tag Archives: 2009 aio

Açık ilköğretim Okulu öğrenciye verilen belgeler

Öğrencilere Verilen Belgeler   Öğrenci Belgesi : Öğrenci Belgesi öğrencinin talebi halinde verilen Açık İlköğretim Okulu Öğrencisi olduğunu gösterir belgedir. Öğrenci Kimliği : İlk kayıt aşamasında kaydı kabul edilen öğrencilere bir defaya mahsus olmak üzere öğrenci kimlik kartı düzenlenerek,  Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri tarafından verilir. Kayıt yenileyen öğrencilerin kimliklerine o öğretim yılına ait bandrol yapıştırılır.… Devamını Oku »

Açık İlköğretim Okulunda Okutulan Dersler

EĞİTİM – ÖĞRETİM İlköğretim Okullarındaki öğretim programı uygulanır. Öğretim; her bir sınıf için bir ders yılıdır. Bir ders yılı iki dönemden oluşur. Her dönem sonunda girilen sınavların not ortalaması yıl sonu notunu belirler. Öğrenciler yıl sonunda başarısız oldukları dersler için Not Yükseltme Sınavına girerler.     Açık İlköğretim Okulunda Okutulan Dersler   6.SINIF 7.SINIF 8.SINIF… Devamını Oku »

2009 Aio Açık İlköğretim Okulu 2008-2009 Öğretim Yılı Not Yükseltme Sınav Sonuçları

2009 Aio Açık İlköğretim Okulu 2008-2009 Öğretim Yılı Not Yükseltme Sınav Sonuçları aşağıdaki linkte bulunmaktadır. Sonuçları görebilmek için aşağıda bulunan linki tıkladıktan sonra Öğrenci numara bölümüne numaranızı yazıp ardından Gönder butonunu tıklamanız yeterli. 2009 Aio Açık İlköğretim Okulu 2008-2009 Öğretim Yılı Not Yükseltme Sınav Sonuçları Sonuçlar için tıkla ->>  http://aio.meb.gov.tr/aionet/AIO08018.aspx