Tag Archives: araba sorgulama

Araba bilgisi sorgulama

Araba kaza ve trafik sicil sorgulaması gibi arabalar hakkında birçok bilgiye ulaşabileceğiniz hizmettir. Araba sorgulama hizmeti edevlet sistemi dahilinde artık gerçekleşmektedir. Araba bilgisi sorgulaması yapabilmeniz için tc kimlik numaranız ve edevlet şifrenizle edevlet sistemine giriş yaptıktan sonra araba sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Edevlet şifrenizi size en yakın PTT şubesinden temin edebilirsiniz. Araba sorgulaması hergün binlerce kişi… Devamını Oku »

Araç sorgulama

Emniyet Genel Müdürlüğünün vermiş olduğu hizmetlerden birisi olan araç sorgulama işlemi sayesinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz; Araç Sorgulama, Araç Bilgileri Sorgulama, Araba Sorgulama, Oto Sorgulama, Araç Bilgisi, Araç Vergisi, Araç Vergi Borcu, MTV, Araç Plaka Sorgulama, Araç Kasko Değeri Sorgulama, ARAÇ SORGULAMA, Çalıntı Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Araç Sorgulama, araç sorgusu, araç sorgulaması, araç bilgisi sorgulama,… Devamını Oku »

Trafik Araç plaka sorgulama bilgileri arama

T.C. Emniyet Genel Müdürlüğü, Trafik Hizmetleri Başkanlığı, online olarak internetten plaka bilgilerinden araç sorgulaması yapabilme hizmeti sunmaktadır. Aracınızın plaka numarasını girerek marka, model, sahip belge tarihi, tescil birimi, renk, cinsi, çalıntı olup olmadığı, hak mahrumiyeti bulunup bulunmadığı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Araç sorgulaması için aşağıdaki linke tıklayınız. http://sorgu.trafik.gov.tr/tbssorgular/aracsorgulama.aspx