Etiket: DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER


BALCI KÖYÜ KARŞI MEVKİ CAMİ YAŞATMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

BALCI KÖYÜ KARŞI MEVKİ CAMİ YAŞATMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde DİNİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan BALCI KÖYÜ… Devamını Oku »

BALCI KASABASI AŞAĞI MAHALLE KURAN KURSU YAPTIRMA VE CAMİ ONARIM DERNEĞİ

01/04/2023

BALCI KASABASI AŞAĞI MAHALLE KURAN KURSU YAPTIRMA VE CAMİ ONARIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan BALCI… Devamını Oku »

BAHÇESARAY EĞİTİM DERNEĞİ

01/04/2023

BAHÇESARAY EĞİTİM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde DİNİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan BAHÇESARAY EĞİTİM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

AKSARAY YUNUS EMRE MAHALLESİ CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY YUNUS EMRE MAHALLESİ CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan AKSARAY YUNUS EMRE… Devamını Oku »

AKSARAY YEŞİL CAMİİ VE KURAN KURSU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY YEŞİL CAMİİ VE KURAN KURSU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER – DİNİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK… Devamını Oku »

AKSARAY PINAR MAHALLESİ GECEKONDU ÖNLEME BÖLGESİ CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY PINAR MAHALLESİ GECEKONDU ÖNLEME BÖLGESİ CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan AKSARAY… Devamını Oku »

AKSARAY PEYGAMBER AHLAKINI YAYMA, YAŞATMA YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA VE EĞİTİM DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY PEYGAMBER AHLAKINI YAYMA, YAŞATMA YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA VE EĞİTİM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan AKSARAY PEYGAMBER… Devamını Oku »

SANIRTOL CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

SANIRTOL CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan SANIRTOL CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ… Devamını Oku »

SAĞLIK KASABASI MERKEZ CAMİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

SAĞLIK KASABASI MERKEZ CAMİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan SAĞLIK KASABASI MERKEZ CAMİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ… Devamını Oku »

SABİGÜN DERNEĞİ

01/04/2023

SABİGÜN DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde DİNİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan SABİGÜN DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

SAATÇİOĞLU CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

SAATÇİOĞLU CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan SAATÇİOĞLU CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ… Devamını Oku »

ORTAKÖY SAADET HUZUREVİ CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

ORTAKÖY SAADET HUZUREVİ CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan ORTAKÖY SAADET HUZUREVİ CAMİİ… Devamını Oku »

ORTAKÖY FATİH CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

ORTAKÖY FATİH CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan ORTAKÖY FATİH CAMİİ YAPTIRMA VE… Devamını Oku »

OĞUZLAR KÖYÜ CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

OĞUZLAR KÖYÜ CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan OĞUZLAR KÖYÜ CAMİİ YAPTIRMA VE… Devamını Oku »

MAKAS CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

MAKAS CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan MAKAS CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ… Devamını Oku »

KURTULUŞ LALELİ YENİ CAMİ YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

KURTULUŞ LALELİ YENİ CAMİ YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan KURTULUŞ LALELİ YENİ CAMİ YAŞATMA DERNEĞİ… Devamını Oku »

KERVANSARAY EĞİTİM DERNEĞİ

01/04/2023

KERVANSARAY EĞİTİM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde DİNİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan KERVANSARAY EĞİTİM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

KARATAŞ KÖYÜ CAMİ VE KURAN KURSU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

KARATAŞ KÖYÜ CAMİ VE KURAN KURSU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan KARATAŞ KÖYÜ… Devamını Oku »

KARACAÖREN KÖYÜ CAMİ YAPTIRMA, KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

KARACAÖREN KÖYÜ CAMİ YAPTIRMA, KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan KARACAÖREN KÖYÜ CAMİ YAPTIRMA,… Devamını Oku »

KALEBALTA KÖYÜ KURAN KURSU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

KALEBALTA KÖYÜ KURAN KURSU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde DİNİ TESİS YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan KALEBALTA KÖYÜ KURAN… Devamını Oku »