Etiket: EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ


AVRUPA BİRLİĞİ TEKNOLOJİK VE KÜLTÜREL TRANSFORMASYON DERNEĞİ

01/04/2023

AVRUPA BİRLİĞİ TEKNOLOJİK VE KÜLTÜREL TRANSFORMASYON DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan AVRUPA BİRLİĞİ TEKNOLOJİK VE KÜLTÜREL TRANSFORMASYON DERNEĞİ… Devamını Oku »

AVRASYA VETERİNER HEKİMLİĞİ BİYOLOJİK BİLİMLER VE BİYOTEKNOLOJİ DERNEĞİ

01/04/2023

AVRASYA VETERİNER HEKİMLİĞİ BİYOLOJİK BİLİMLER VE BİYOTEKNOLOJİ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan AVRASYA VETERİNER HEKİMLİĞİ BİYOLOJİK BİLİMLER VE BİYOTEKNOLOJİ DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

AKSARAY ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi… Devamını Oku »

AKSARAY TURİZM KÜLTÜR ÜNİVERSİTE SANAYİ TİCARET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ GELİŞTİRME VE İŞBİRLİĞİ DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY TURİZM KÜLTÜR ÜNİVERSİTE SANAYİ TİCARET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ GELİŞTİRME VE İŞBİRLİĞİ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan… Devamını Oku »

MUTEBER EĞİTİM DERNEĞİ

01/04/2023

MUTEBER EĞİTİM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan MUTEBER EĞİTİM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt tarafında bulabilirsiniz.… Devamını Oku »

İMAMI AZAM İLİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ

01/04/2023

İMAMI AZAM İLİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan İMAMI AZAM İLİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ tel no,… Devamını Oku »

İMAM HATİP EĞİTİMİNE DESTEK DERNEĞİ

01/04/2023

İMAM HATİP EĞİTİMİNE DESTEK DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan İMAM HATİP EĞİTİMİNE DESTEK DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol… Devamını Oku »

GENÇ MUCİDLER BİLİM VE SANAT DERNEĞİ

01/04/2023

GENÇ MUCİDLER BİLİM VE SANAT DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan GENÇ MUCİDLER BİLİM VE SANAT DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

FERHATLAR EĞİTİM DERNEĞİ

01/04/2023

FERHATLAR EĞİTİM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan FERHATLAR EĞİTİM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt tarafında bulabilirsiniz.… Devamını Oku »

AĞRI MERKEZ EĞRİBELEN İLİM VE İRFAN ARAŞTIRMA DERNEĞİ

01/04/2023

AĞRI MERKEZ EĞRİBELEN İLİM VE İRFAN ARAŞTIRMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan AĞRI MERKEZ EĞRİBELEN İLİM VE İRFAN… Devamını Oku »

AĞRI FIRAT EĞİTİM,KÜLTÜR,YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

AĞRI FIRAT EĞİTİM,KÜLTÜR,YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan AĞRI FIRAT EĞİTİM,KÜLTÜR,YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ tel no,… Devamını Oku »

TAŞLICA EĞİTİM VE KÜLTÜR HİZMETLERİNE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

TAŞLICA EĞİTİM VE KÜLTÜR HİZMETLERİNE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan TAŞLICA EĞİTİM VE KÜLTÜR HİZMETLERİNE YARDIM DERNEĞİ… Devamını Oku »

ŞEYH MUHAMMED KÜFREVİ EĞİTİM ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ

01/04/2023

ŞEYH MUHAMMED KÜFREVİ EĞİTİM ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan ŞEYH MUHAMMED KÜFREVİ EĞİTİM ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

PATNOS İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ

01/04/2023

PATNOS İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan PATNOS İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

PATNOS İLMİ ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ

01/04/2023

PATNOS İLMİ ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan PATNOS İLMİ ARAŞTIRMALAR DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt… Devamını Oku »

PATNOS EĞİTİM KÜLTÜR SOSYAL VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

PATNOS EĞİTİM KÜLTÜR SOSYAL VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan PATNOS EĞİTİM KÜLTÜR SOSYAL VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

PATNOS EĞİTİM KÜLTÜR İLİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

PATNOS EĞİTİM KÜLTÜR İLİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan PATNOS EĞİTİM KÜLTÜR İLİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

ÖNDER NESİL EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

ÖNDER NESİL EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan ÖNDER NESİL EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

İLMİ ARAŞTIRMALAR VE GELIŞTIRME DERNEĞİ

01/04/2023

İLMİ ARAŞTIRMALAR VE GELIŞTIRME DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER- TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan İLMİ ARAŞTIRMALAR VE GELIŞTIRME DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol… Devamını Oku »

İLK (İZ) EĞİTİMİ DESTEKLEME DERNEĞİ

01/04/2023

İLK (İZ) EĞİTİMİ DESTEKLEME DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde EĞİTİM ALANINDA ARAŞTIRMA YAPAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan İLK (İZ) EĞİTİMİ DESTEKLEME DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »