Tag Archives: ehliyet soruları

Ehliyet deneme sınavları online testler soruları cevapları

Ehliyet deneme sınavlarını testlerini sorularını çözmeniz sınav heyecanınızı yenmek ve eksiklerinizi görebilmek seviyenizi tespit edebilmek için son derece önemlidir ve sınava girmeden önce birçok deneme sınavı çözmenizi tavsiye ediyoruz. Örnek Sorular: Hava filtresi tıkalı bir motor nasıl bir karışımla çalışır ? A) Normal karışım B) Az karışım C) Fakir karışım D) Zengin karışım Aşağıdakilerden hangisi… Devamını Oku »

Arabanın Otomobilin Araçların Kışa Hazırlanması

* V Kayışına dikkat Yaz aylarında genişleyen V kayışı,özelliğini kaybeder.Kayışı germeniz mümkünse gererek kullanın,aksi takdirde kayışı değiştirmek gerekir.Çünkü gevşek kayış şarjı etkiler,vantilatörün devir daimini yavaşlatır.Dolayısıyla otomobilin sağlıklı çalışmasını etkiler.   * Antifrizi mutlaka ölçtürün Radyatör sistemindeki suyun donmaması için antifiriz kullanılmalıdır.Soğutma sistemini korozyona karşı korumak için yaz-kış kullanılması gereken antifriz,kışın soğutma sisteminin donmasını önler.  … Devamını Oku »

Mtsas Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular Cevaplar

 Motorlu Taşıt Sürücü Adayları Sınavı Geçmiş sınav soruları ve cevapları, Ehliyet sınavlarında çıkmış geçmiş yıl soruları ve cevap anahtarları 25 Ekim 2008 Tarihinde Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavının Soru Ve Cevap Anahtarları 23 Ağustos 2008 Tarihinde Yapılan MTSS Sınav Soruları Ve Cevap Anahtarı 05 Temmuz 2008 Tarihli MTSA Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları 19 Nisan… Devamını Oku »