Etiket: HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ


AKSARAY YEMENLİ ÖĞRENCİLER DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY YEMENLİ ÖĞRENCİLER DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde HEMŞEHRİ DERNEKLERİ alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY YEMENLİ ÖĞRENCİLER DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt tarafında bulabilirsiniz.… Devamını Oku »

AKSARAY TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TÜKETİCİ HAKLARI alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt… Devamını Oku »

AĞRI UMUT KERVANI İNSANİ YARDIM VE EĞİTİM KÜLTÜR DERNEĞİ

01/04/2023

AĞRI UMUT KERVANI İNSANİ YARDIM VE EĞİTİM KÜLTÜR DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İNSAN HAKLARI alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ arasında yer alan AĞRI UMUT KERVANI İNSANİ YARDIM VE EĞİTİM KÜLTÜR DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

UMUT KADINLARI DERNEĞİ

01/04/2023

UMUT KADINLARI DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde KADIN HAKLARI – BELİRLİ BİR ALANLA İLGİLİ DAYANIŞMA DERNEKLERİ alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ arasında yer alan UMUT KADINLARI DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi… Devamını Oku »

ŞAHMERAN DERNEĞİ

01/04/2023

ŞAHMERAN DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İNSAN HAKLARI- KADIN HAKLARI alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ arasında yer alan ŞAHMERAN DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt tarafında bulabilirsiniz. Dernek Adı:… Devamını Oku »

SEVGİ ÇEMBERİ MÜLTECİ HUKUK VE SOSYAL PROJE DERNEĞİ

01/04/2023

SEVGİ ÇEMBERİ MÜLTECİ HUKUK VE SOSYAL PROJE DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İNSAN HAKLARI alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ arasında yer alan SEVGİ ÇEMBERİ MÜLTECİ HUKUK VE SOSYAL PROJE DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

İNSAN HAKLARI DERNEĞİ AĞRI ŞUBESİ

01/04/2023

İNSAN HAKLARI DERNEĞİ AĞRI ŞUBESİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İNSAN HAKLARI alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ arasında yer alan İNSAN HAKLARI DERNEĞİ AĞRI ŞUBESİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt… Devamını Oku »