Etiket: İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ


BALCI KASABASI KURS VE TAHSİL ÇAĞINDAKİ TALEBELERE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

BALCI KASABASI KURS VE TAHSİL ÇAĞINDAKİ TALEBELERE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan BALCI KASABASI KURS VE TAHSİL ÇAĞINDAKİ TALEBELERE YARDIM DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

ARMUTLU KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

ARMUTLU KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan ARMUTLU KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

AKSARAY UMUT KERVANI İNSANİ YARDIM VE EĞİTİM DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY UMUT KERVANI İNSANİ YARDIM VE EĞİTİM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY UMUT KERVANI İNSANİ YARDIM VE EĞİTİM DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

AKSARAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

ORTAKÖY SANAT VE ÖĞRENCİLERE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

ORTAKÖY SANAT VE ÖĞRENCİLERE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan ORTAKÖY SANAT VE ÖĞRENCİLERE YARDIM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

ORTAKÖY İLİM VE KÜLTÜRÜ GELİŞTİRME DERNEĞİ

01/04/2023

ORTAKÖY İLİM VE KÜLTÜRÜ GELİŞTİRME DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan ORTAKÖY İLİM VE KÜLTÜRÜ GELİŞTİRME DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

ORTAKÖY EĞİTİM VE ÖĞRETİME HİZMET DERNEĞİ

01/04/2023

ORTAKÖY EĞİTİM VE ÖĞRETİME HİZMET DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan ORTAKÖY EĞİTİM VE ÖĞRETİME HİZMET DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

OKUYAN TOPLUM KÜLTÜR SANAT VE EĞİTİM DERNEĞİ

01/04/2023

OKUYAN TOPLUM KÜLTÜR SANAT VE EĞİTİM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan OKUYAN TOPLUM KÜLTÜR SANAT VE EĞİTİM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

NAKKAŞ KIZ ÖĞRENCİLERİNİ KORUMA VE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

NAKKAŞ KIZ ÖĞRENCİLERİNİ KORUMA VE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan NAKKAŞ KIZ ÖĞRENCİLERİNİ KORUMA VE YARDIM DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

KURTULUŞ İLİM VE EĞİTİME HİZMET DERNEĞİ

01/04/2023

KURTULUŞ İLİM VE EĞİTİME HİZMET DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan KURTULUŞ İLİM VE EĞİTİME HİZMET DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

KÖPRÜ EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ

01/04/2023

KÖPRÜ EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan KÖPRÜ EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

KOYUNCU YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

KOYUNCU YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan KOYUNCU YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt… Devamını Oku »

İNCESU KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

İNCESU KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan İNCESU KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

HİZMETE DAVET İNSAN HAKLARI BİLİM EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

HİZMETE DAVET İNSAN HAKLARI BİLİM EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan HİZMETE DAVET İNSAN HAKLARI BİLİM EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA… Devamını Oku »

HELVADERE KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

HELVADERE KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan HELVADERE KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

ANADOLU TAŞLIÇAY ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

ANADOLU TAŞLIÇAY ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan ANADOLU TAŞLIÇAY ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

HARMANDALI KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ

01/04/2023

HARMANDALI KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan HARMANDALI KASABASI KURS VE OKUL TALEBELERİNE YARDIM DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

ANADOLU SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

ANADOLU SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan ANADOLU SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

HAMİDİYE ÖĞRENCİLERİ KORUMA DERNEĞİ

01/04/2023

HAMİDİYE ÖĞRENCİLERİ KORUMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan HAMİDİYE ÖĞRENCİLERİ KORUMA DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt tarafında bulabilirsiniz.… Devamını Oku »

AKDİLEK YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

AKDİLEK YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da İNSANİ YARDIM DERNEKLERİ arasında yer alan AKDİLEK YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt… Devamını Oku »