Etiket: kpss puanları


KPSS

Kamu Personeli Seçme Sınavı, Kpss Sınavı, Kpss Başvuru Tarihleri, Kpss Sınav Sonuçları, Kpss Soruları, Kpss Hazırlık, Kpss Geçmiş Yıl Soruları, Kpss Cevap Anahtarı, Kpss Başvuruları, Kpss Lisans, Kpss Ön Lisans, Kpss Ortaöğretim, Kpss Tercih, Kpss Puan Hesaplama, Kpss Net Hesaplama, Kpss Kontenjanları, Kpss Puanları gibi bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 2011 yılında sadece KPSS A Grubu ve… Devamını Oku »

2010 kpss puanları atamaları

2010 Kamu Personeli Seçme Sınavı  taban puanları, 2010 yılında memur ihtiyacı olan ve atama yapılacak olan kadrolar, atama yapılacak olan kadroların kontenjan sayıları gibi kpss ile ilgili birçok sorunun cevabı henüz verilmedi. Bunun yanı sıra enson yapılan sözleşmeli öğretmen atamalarının puanları şu şekilde gerçekleşmiştir. Kadrolu öğretmenlik için başvuracakların görevlendirilecekleri alanlar, taban puanları ve kontenjanları şöyle:… Devamını Oku »

2008-KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sonuçları sonucu

2008-KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sonuçları Kamu personeli seçme sınavı sonucu aldığınız puanı öğrenebilmeniz için Tc kimlik numaranızı aşağıdaki linki verilen sayfaya yazıp öğrenebilirsiniz.   Sayfaya girince Tc Kimlik Numaranızı ve İşlem kodunuzu yazıp “Gönder”i tıklayınız Tıkla >> http://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=815