Tag Archives: levend

Bmc Levend 3.0 mdt Kabin kamyon kamyonet hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

? Devrilir kabin ? 100 PS, 3 lt, güçlü Nissan motor ? Süper yakıt ekonomisi ? Rahat ve geniş görüş açısı ? Geniş iç hacim ? Parobolik makaslar ile geliştirilmiş süspansiyon ? Minimum işletme maliyeti ? 10.000 km’ye yükseltilmiş periyodik bakım aralığı ? Yaygın servis ve yedek parça ağı ? Merkezi kilit sistemi, elektrikli camlar,… Devamını Oku »

Bmc Levend 3.0 mdç Kabin kamyon kamyonet hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

? Devrilir Kabin ? Çift Lastik ? 100 PS, 3 lt, güçlü Nissan motor ? Süper yakıt ekonomisi ? Rahat ve geniş görüş açısı ? Geniş iç hacim ? Parobolik makaslar ile geliştirilmiş süspansiyon ? Minimum işletme maliyeti ? 10.000 km’ye yükseltilmiş periyodik bakım aralığı ? Yaygın servis ve yedek parça ağı ? Merkezi kilit… Devamını Oku »

Bmc Levend 3.0 mds Kabin kamyon kamyonet hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

? Devrilir Kabin ? 100 PS, 3 lt, güçlü Nissan motor ? Süper yakıt ekonomisi ? Rahat ve geniş görüş açısı ? Geniş iç hacim ? Parobolik makaslar ile geliştirilmiş süspansiyon ? Minimum işletme maliyeti ? 10.000 km’ye yükseltilmiş periyodik bakım aralığı ? Yaygın servis ve yedek parça ağı ? Merkezi kilit sistemi, elektrikli camlar,… Devamını Oku »