Tag Archives: mersin şehri

Mersin belgeseli videoları görüntüleri izle

Mersin iline ait en özel çekilmiş videolar, Mersin hakkında bilgi verici belgeseller, Mersin şehir il ilçe belde ve köylerine ait en güzel görüntüler. Gitmenize gerek kalmadan bu videolar ve belgeseller ile Mersin hakkında bilgi edinebilecek gidip görmüş gibi her yerini gezmiş olacaksınız.

Mersin valiliği

Mersin ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Mersin Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Mersin Valiliği resmi internet sitesinde, Mersin valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Mersin İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Mersin ili hakkında genel bilgiler, Mersin geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Mersin’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını,… Devamını Oku »

mersin belediyesi

mersin belediye sitesinde, belediye yönetimi, emlak beyannamesi ve çevre temizlik vergisi, işyeri açma işlemleri, mersin kentinin, mersin ilçelerinin ve mersin beldelerinin genel bilgileri, mersin coğrafyası, mersin haritası, mersin tarihi, mersin turizmi, mersin idari yapısı, mersin belediye başkanı, mersin belediye meclisi üyeleri, mersin nüfusu, mersin kültürü, mersin resimleri, mersin resmi duyuruları, mersin resmi kurumları, mersin ihaleleri,… Devamını Oku »