Etiket: önemli numaralar


Balıkesir Burhaniye Türk Telekom Ptt Telefonu Numarası Adresi irtibat Bilgileri

29/11/2021

 Türk Telekom İsyeri  Adres  Tel  TH  BURHANİYE TELEKOM İŞLETME ŞEFLİĞİ Mahkeme M.sahit Hoca Bulvarı N.12 266 5554720   *  36 NOLU BAYİ Ali Çetinkaya Cad.no:35/2 Burhaniye 266 4120344   *  32 NOLU BAYİ Koca Camii Mah.hürriyet Mey. No:13/a Burhaniye 266 4121100   * TH : Tahsilata yetkili

Türk Telekom ISDN Nedir

29/11/2021

ISDN mevcut analog telefon şebekesinin sayısal alternatifidir. Normal bir telefon hattı gibi bir telefon numarası çevirip hem sayısal, hem de analog hatlara ulaşım sağlanabilir. ISDN teknolojisini alışılmış analog hatlardan ayıran en önemli özellik tamamen sayısal temiz bir ses kanalı sağlamasının yanında, aynı anda veri (data) iletişimine de izin verebilmesidir. Integrated Services Digital Network sözcüklerinin baş… Devamını Oku »

Türk Telekom Çağrı Servisi Aboneliği Kullanımı

29/11/2021

Çağrı aboneliği Genel ve Bölgesel olarak ikiye ayrılmaktadır. Genel Çağrı; yurt çapında POCSAG protokolünde, Bölgesel Çağrı ise; Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde FLEX protokolünde bölgesel ve dar kapsamlı olarak çalışan bir sistemdir.  512 kodu ile nümerik olarak telefon aboneleri kendi mesajlarını aracısız veya 133 servisini arayarak operatör aracılığı ile mesajlarını iletebilmektedirler.

Türk Telekom TT SMS Servisi SMS gönderimleri faturada nasıl görünür

29/11/2021

SMS özelliğine ilişkin ücretler telefon faturalarına tahakkuk ettirilecek olup ayrıntıllı fatura isteyen müşterilerimiz için ayrıntıda SMS gönderilen numara, gönderim tarihi ve ücreti yer alacaktır. TT SMS servisi için her türlü ayrıntılı bilgiyi 444 1 444 Müşteri  Hizmetlerinden , 0800 314 44 44  SMS  Yardım Masamızdan alabilirsiniz.

Türk Telekom 1 SMS bir mesaj uzunluğu ne kadardır

29/11/2021

Bir SMS?in uzunluğu 160 karakter olup, 1 SMS bedeli ile ücretlendirilir. Web üzerinden ve telefon makinesinin uygun olması durumunda 160 karakterden fazla mesaj yazılabilir. Ancak 160 karakteri aşması halinde örneğin; 321 karakterlik bir TT SMS gönderildiğinde 3 SMS olarak ücretlendirilir. 159 karakterlik bir SMS gönderilmesinde 1 SMS olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom TT SMS servisi ile nasıl SMS mesaj atılır

29/11/2021

 SMS uyumlu telefonlardan SMS gönderme;   1)  İlk kullanımdan önce ve sadece bir kereliğine SMS servisini aktive etmeniz gerekmektedir.Herhangi bir kayıt veya aktivasyon ücreti alınmamaktadır. (Telefonunuzun ayarlar kısmına girin, 0800 500 0000 olarak SMS merkezi erişim numarasını kaydedin. *Ayrıca size verilecek olan şifreyi kullanarak internetten ev, iş ve cep telefonlarına da SMS atabilirsiniz. 2)     Telefon… Devamını Oku »

Türk Telekom TT SMS servisinden kimler faydalanabilir

29/11/2021

SMS özelliğini kullanabilmek için numara aldığınız santralin sayısal olması gerekmektedir.SMS destekli cihazı olan müşterilerimiz SMS alabilir ve gönderebilir. SMS destekli cihazı olmayan müşterilerimiz ise telefonları üzerinden mesaj gönderemez ancak kendilerine atılan mesajları dinleyebilirler. (Sistemimiz SMS?leri sms destekli cihazı olayan müşterilerimiz için sesli mesaja çevirir ve kendilerine iletilir.)

Türk Telekom TT kart nedir özellikleri kullanımı

29/11/2021

TT Kart alın, tüm ev, iş, ankesörlü ve multimedya ankesörlü telefonlardan, şehirler arası, milletlerarası ve GSM aramalarınızı, kartınızın şifresini kullanarak yapın! Türk Telekom Ofisleri, Bayileri ve Seyyar Bayileri?nden kolayca bulabileceğiniz TT Kartlar?ı tüm ev, iş, ankesörlü ve multimedya ankesörlü telefonlarda kullanabilirsiniz. Şehirler arası, milletlerarası ve GSM aramalarınız için kullanabileceğiniz bu kartı, dilerseniz, Türkiye dışındaki 14 ülkede… Devamını Oku »

Türk Telekom ankesörlü telefon talebi ve özellikleri

29/11/2021

Evde ev telefonu, işte iş telefonu, sokakta ankesörlü telefon kullanılır. Ankesörlü telefonlar, tüm Türk Telekom telefon ve konuşma kartları ve kredi kartları ile çalışan telefonlardır. Ankesörlü telefonlardan telefon görüşmesi ve SMS gönderme servisleri verilmektedir. Bu telefonlar Türk Telekom tarafından meydanlar, hastaneler, terminaller, garlar, limanlar, metro istasyonları, askeri tesisler, toplu konut alanları gibi halka açık yerlere ücretsiz… Devamını Oku »

Sabit Telefondan Meşguldeki Aboneyi Bulma

29/11/2021

 KAYIT İÇİN: Aradığınız telefon sürekli meşgulse tekrar aramayla zaman kaybetmeyin. Eğer aradığınız telefon numarası sizin telefon numaranız ile aynı santrala bağlı ise bu özellikten yararlanabilirsiniz. tuşlayınız Telefon santralı, sizin yerinize belirli aralıklarla karşı numarayı arayacak ve aradığınız kişi görüşmesini bitirdiğinde telefonunuzun zili farklı bir şekilde çalarak sizi uyaracaktır. Bu işlemden sonra telefonunuzu 30 saniye içinde… Devamını Oku »

Sabit Telefondan Bilgi Alma ve Çağrı Aktarma

29/11/2021

Görüşme yaparken bir başka kişiden bilgi almanız veya konuştuğunuz kişiyi bir başka kişiye aktarmanız gerekiyorsa bu özelliği kullanabilirsiniz. Bu özellikle konuşmakta olduğunuz kişiyi beklemeye alıp ikinci bir telefonla görüşebilir, ikinci aradığınız numarayı kapatarak veya beklemeye alarak ilk konuştuğunuz kişiye geri dönebilir veya konuştuğunuz kişiyi bir başka telefona yönlendirebilirsiniz. Bilgi almak için : Kapama tuşuna basıp… Devamını Oku »

Sabit Telefondan 3 lü Konferans Görüşme Yapmak

29/11/2021

Bir konu hakkında birkaç kişinin görüşünü almak istiyorsunuz. Bir araya gelip toplantı yapmanızda mümkün değil. Aynı anda birden fazla kişiyle telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Konuşmak istediğiniz telefon numarasını tuşlayınız. Karşı taraf cevap verince kapama tuşuna basıp ikinci telefon numarasını tuşlayınız. İkinci kişi cevap verince kapama tuşuna basıp tuşlayınız. Son aradığınız kişiyi konferansa dahil etmekten vazgeçerseniz kapama… Devamını Oku »