Etiket: SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ


AKSARAY YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE KÜLTÜR TURİZM DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE KÜLTÜR TURİZM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE KÜLTÜR TURİZM DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

AKSARAY TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TURİZM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt tarafında bulabilirsiniz.… Devamını Oku »

AKSARAY ŞEHİR VE GENÇLİK DERNEĞİ

01/04/2023

AKSARAY ŞEHİR VE GENÇLİK DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde GENÇLİK alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan AKSARAY ŞEHİR VE GENÇLİK DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın alt… Devamını Oku »

KIZILKAYA AŞIKLI HÖYÜK DERNEĞİ

01/04/2023

KIZILKAYA AŞIKLI HÖYÜK DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA – TURİZM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan KIZILKAYA AŞIKLI HÖYÜK DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

ANADOLU KÜLTÜR VE MEDENİYETLERİ DERNEĞİ

01/04/2023

ANADOLU KÜLTÜR VE MEDENİYETLERİ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan ANADOLU KÜLTÜR VE MEDENİYETLERİ DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri… Devamını Oku »

AHMED-İ HANİ BİLİM KÜLTÜR ARAŞTIRMA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

01/04/2023

AHMED-İ HANİ BİLİM KÜLTÜR ARAŞTIRMA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TARİHİ ESERLERİN KORUNMASI (TARİHİ DEĞERDE OLAN BİNALARIN ONARIM VE KORUNMASINI HEDEFLER)- TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA – DİL VE EDEBİYAT alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR,… Devamını Oku »

AĞRI SANAT KÜLTÜR VE USTA ÖĞRETİCİLER DERNEĞİ

01/04/2023

AĞRI SANAT KÜLTÜR VE USTA ÖĞRETİCİLER DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA – SANAT alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan AĞRI SANAT KÜLTÜR VE USTA ÖĞRETİCİLER DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

AĞRI KÜLTÜR TURİZM VE BALIKLI GÖLÜ KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

01/04/2023

AĞRI KÜLTÜR TURİZM VE BALIKLI GÖLÜ KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA – TURİZM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan AĞRI KÜLTÜR TURİZM VE BALIKLI… Devamını Oku »

AĞRI HALK OZANLARI (DENGBEJLER) KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ

01/04/2023

AĞRI HALK OZANLARI (DENGBEJLER) KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde SANAT – TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan AĞRI HALK OZANLARI (DENGBEJLER) KÜLTÜR VE SANAT… Devamını Oku »

1918 AĞRI DERNEĞİ

01/04/2023

1918 AĞRI DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA – TURİZM- SANAT alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan 1918 AĞRI DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi bilgileri sayfanın… Devamını Oku »

NUHUN GEMİSİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ

01/04/2023

NUHUN GEMİSİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA – TURİZM- GENÇLİK VE SPOR alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan NUHUN GEMİSİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ tel no,… Devamını Oku »

EVDALE ZEYNİKE KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ

01/04/2023

EVDALE ZEYNİKE KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ arasında yer alan EVDALE ZEYNİKE KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

DOĞUBAYAZIT İNANÇ TURİZMİNİ GELİŞTİRME VE ARAŞTIRMA DERNEĞİ

01/04/2023

DOĞUBAYAZIT İNANÇ TURİZMİNİ GELİŞTİRME VE ARAŞTIRMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TARİHİ ESERLERİN KORUNMASI (TARİHİ DEĞERDE OLAN BİNALARIN ONARIM VE KORUNMASINI HEDEFLER)- TOPLUM KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA – TURİZM alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve TURİZM DERNEKLERİ… Devamını Oku »

DOĞUBAYAZIT AĞRI DAĞI ALAN KLAVUZLARI DAĞCILIK ARAMA VE KURTARMA DERNEĞİ

01/04/2023

DOĞUBAYAZIT AĞRI DAĞI ALAN KLAVUZLARI DAĞCILIK ARAMA VE KURTARMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Ağrı ili sınırları içerisinde TURİZM- SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI)- HAYVANLARI KORUMA- ÇEVRE, SU VE DOĞAL HAYATI KORUMA alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Ağrı da KÜLTÜR, SANAT ve… Devamını Oku »