Tag Archives: sgk hizmet dökümü

SSK HiZMET DÖKÜMÜ

SGK SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması yapamıyorsanız buraya. Yenilenen Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Sorgulamaları burada.  Artık Hizmet dökümü  sorgulaması Sosyal Güvenlik Kurumu internet sitesi üzerinden yapılamamakta. Sgk nın almış olduğu karar neticesinde hizmet dökümü sorgulama işleminin daha güvenli bir şekilde yapılabilmesi ve kişiye özgü olabilmesi için www.turkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapılmasına karar verdi.  Ayrıca hizmet dökümü sorgulamaları… Devamını Oku »

SOSYAL GüVENLiK KURUMU HiZMET DöKüMü

Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Dökümü ve Sorgulaması işlemini internet üzerinden yapabilmeniz mümkün. Bu ve bununla ilgili aşağıda size vereceğimiz sayfadan şu işlemleride yapabilirsiniz: SGK, SGK Hizmet Dökümü, SGK No, SGK Sicil No Sorgulama, SGK Sicil No ve TC Kimlik No ile SGK Hizmet Dökümü Sorgulama, SGK Maaş Hesaplama, SGK Emeklilik Süresi, SGK, SGK Öğrenme, SGK,… Devamını Oku »

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı çalışanların Ssk hizmet dökümü sorgulaması yaparak bütün prim listelerini görebilmeleri mümkün. Bu işlem sayesinde iş yerleri  tarafından ssk primlerinin yatırılıp yatırılmadığının, yatırılıyorsa kaç gün yatırıldığının ve nekadar aylık prim üzerinden yatırıldığının görülmesi mümkün. Dilerseniz ssk hizmet dökümü sorgulaması sonucunuzu çıktı alarak yazdırabilirsiniz. Kayıtlar büyük bir sorun olmadıkça doğru olmaktadır ve sizi… Devamını Oku »