Tag Archives: videosu

Burak Yeter yeni albümü şarkıları klipleri kasedi tanıtımı

Burak Yeterin en son en yeni bütün şarkılarını internetten izle kliplerini bedava seyret. Şarkı sözleri albümleri video klipleri videoları mp3leri sitemizde mevcut bulundurulmamaktadır. Burak Yeter’in son albümü “Connection” Dmc müzik etiketiyle piyasalardaki yerini aldı. Şimdiye kadar bilinen en iyi eski ve yeni parçaların remixleri bu albümde toplandı. Şimdiye kadar efsane olmuş parçalarımızdan “Ada Sahilleri, Muhabbet… Devamını Oku »

Sezen Aksu yeni albümü şarkıları klipleri kasedi tanıtımı

Sezen Aksunun en son en yeni bütün şarkılarını internetten izle kliplerini bedava seyret. Şarkı sözleri albümleri video klipleri videoları mp3leri sitemizde mevcut bulundurulmamaktadır. Sezen Aksu “Yürüyorum Düş Bahçeleri’nde” isimli yeni albümünü tamamladı. DMC etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak olan 2 CD’lik albümde üçü yeni olmak üzere toplam 29 şarkı yer alıyor. 1996 yılında yayınlanan “Düş… Devamını Oku »

Tan Taşçı yeni albümü şarkıları klipleri kasedi tanıtımı

Tan Taşçının en son en yeni bütün şarkılarını internetten izle kliplerini bedava seyret. Şarkı sözleri albümleri video klipleri videoları mp3leri sitemizde mevcut bulundurulmamaktadır. Türk popunun yükselen yıldızı Tan, yeni albümü ile bu yaz yine bir numara olacak. Herkesin “İşaret” edeceği Avrupa Müzik markalı albüm müzik marketlerdeki yerini aldı. 4 yıl içinde 2 albüm ve 1… Devamını Oku »

Nazlı yeni albümü şarkıları klipleri kasedi tanıtımı

Nazlının en son en yeni bütün şarkılarını internetten izle kliplerini bedava seyretmek yasak olduğu için şarkı sözleri albümleri video klipleri videoları mp3leri sitemizde mevcut bulundurulmamaktadır. Buğulu sesi, farklı duruşu ve hit olacak şarkılarıyla Serdar Ortaç’ın yeni keşfi Nazlı, müzik dünyasına “merhaba” diyor. Nazlı’nın ilk albümü “Beni Yazın” Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. Saint… Devamını Oku »

Yusuf güney heder oldum aşkına klibini izle şarkısını dinle

Yusuf Güneyin en son en yeni bütün şarkılarını internetten izle kliplerini bedava seyret. Şarkı sözleri albümleri videoklipleri videoları mp3leri sitemizde mevcut bulundurulmamaktadır. Yusuf güney heder oldum aşkına dinle @ Yahoo! Video