İstanbul Özel ve Devlet Hastaneleri


Acıbadem Hastaneleri

Bakırköy, Kadıköy, Kozyatağı, Kocaeli ve Bursa’da hastanesi bulunan özel kuruluş.

Amerikan Hastanesi

Vehbi Koç Vakfı bünyesinde Nişantaşı’nda hizmet veren özel hastane.

Çamlık Hatanesi

30 MAYIS 1992 tarihinde faaliyete geçmiş bulunan hastane uzman hekim ve uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Çevre Hastanesi

Bütün alanları ile hizmet vermektedir.

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi

Özel Diabet Hastanesi

Kuruluşumuz, 1955 yılında Prof. Dr. M. Ş. Yener, hakim Hicabi Fıratlı ve yazar Asude Zeybekoğlu tarafından kurulmuştur.Diabet hastalığı tedavisini en iyi şekilde uygulamaktadır.

Özel Duygu Hastanesi

Özel Duygu Hastanesi 1997 yılında kurulmuştur.Hedefledikleri ise yüksek koşullarda sağlık hizmeti vermektir.

Özel Ersoy Hastanesi

İnsanlara en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen Ersoy Hastanesi 24 saat sağlık hizmetiyle faliyete geçmiştir.

Özel Göztepe Hastanesi

Tam teşekküllü bir hastane olarak hizmet veren Özel Göztepe Hastanesi çalışanları kitlelere güvenilir, standart, ekonomik ve kurumsal hizmet sunmak amacıyla tıp teknolojisinin en son yeniliklerini takip ederek hastalarına hizmet vermektedir.

Özel Güngören Hastanesi

1998’de Güngören ilçesinde hizmete başlayan Özel Güngören Hastanesi,Hastaların teşhis ve tedavileri, modern tıb cihazları, her branştan uzman doktorlar, yetişmiş sağlık personellerinden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir.

Özel Huzur Hastanesi

Özel Huzur Hastanesi Aksaray/İstanbul´da hizmet vermektedir.

Özel Pendik Özkan Hastanesi

1999 yılında İstanbul´un Pendik ilçesinde kurulmuştur.3 adet doğumhane,4 ameliyathane,teşhis,tanı amaçlı labaratuarları ile hizmet vermektedir.

Ümaniye Devlet Hastanesi

Ümaniye Devlet Hastanesi İstanbul´un Ümraniye semtinde halkına hizmet sunmaktadır.

Üsküdar Devlet Hastanesi

Üsküdar Devlet Hastanesi İstanbul´un Üsküdar semtinde hizmet vermektedir.

Balat OR-Ahayim Hastanasi

Hastanenin Poliklinik Bölümü, haftanın 6 günü dahiliye, kardiyoloji, göz, kulak-burun-boğaz, nöroloji, cildiye, üroloji, genel cerrahi, kadın hastalıkları, ortopedi, çocuk, psikiyatri, fizik tedavi ve diyet dallarında hasta kabul etmektedir.

Dünya Göz Hastanesi

Dünya göz hastanesi 1996 yılın,da İstanbul Leventte hizmete girmiştir.Kullandığı teknoloji ve uzman kodrosuyla dünyanın sayılı merkezleri arasına girmiştir.

Doğan Hastanesi

1990 yılından bu yana Küçükçekmece’de hizmet vermektedir.

DR.Sadık Ahmet Hastanesi

Küçükçekmece semtinde hizmet vermektedir.

ENT Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Merkezi

Bakırköy semtinde hizmet veren bir plastik cerrahi merkezi.

Ethica İncirli Hastanesi

Ethica İncirli Hastanesi uzman kodrosu ve yüksek standarttaki teknolojisi ile verdiği mükemmel hizmetle sizlere sunulmuştur.

Eyüp Devlet Hastanesi

1950 yılında Dispanser olarak kulumuş ve 1952 yılında Hastaneye dönüştürülmüştür.Çağdaş tıbbın gereklerine uygun ve kaliteli yönetim sistemini kendine ilke edinmiştir.Hastalarına en iyi sağlık hizmetini amaçlamıştır.

F.S.M.Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Geniş bahçe alanı içerisinde 4 yeni blok ilavesiyle yatak kapasitesi 500’e ulaşmış, en son teknolojiye uygun bakım, postop derleme odaları oluşturulmuş,hizmete açılmıştır.

Gelişim Hastanesi

Özel Gelişim Hastanesi?nde 60 adet 1. sınıf tek kişilik oda , 3 doğumhane . Yenidoğan Yoğun Bakım ve Erişkin Yoğun Bakım üniteleri mevcut olup ; 24 saat uzman hekimler ile hizmet vermektedir.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1998 yılında kurulan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 206 hasta yatağı, 14 ameliyathane, 16 yoğun bakım ve reanimasyon ünitesi, Biyokimya, Klinik Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları, son sistem sterilizasyon birimi ile hizmet vermektedir.

Safa Hastanesi

Safa Hastanesi uzman hekimleri ve nsan sağlığını ciddiye alan ekibi ile Bağcılar´da hizmetinizdedir.

Saygı Gastanesi

1996 da zamanın resmi olarak hizmete açılmıştır. hastane 5 ameliyathane, 4 doğumhane, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

SB Göztepe Hastanesi

2005 tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı’na devredilmiş olup, ismi T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Tuzla Devlet Hastanesi

1997 yılında açılmış olup 2005 yılında Tuzla Devlet Hastanesi olarak hizmet veremeye başlamıştır.50 yatak kapasitelidir.Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Göz, Ortopedi, Cildiye, Üroloji, Nöroloji, Diş polinikleri bulunmaktadır. 22 Doktor, 22 Hemşire ve toplam 60 personelle halkına hizmet verilmektedir.

UHG Alman Hastanesi

Universal Hospitals Group bünyesindeki Alman Devlet Hastanesi.

Validebağ Hastanesi

16.06.2004 tarihinde VALİDEBAĞ ÖĞRETMENLER DEVLET HASTANESİ adı ile hizmete açılmıştır.Üsküdar semtinde hizmet vermektedir.

Yavuz Selim Hastanesi

1991-1993 yılları arasında geniş bir onarım yapılarak hastanenin ismi İstanbul Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi olmuştur.1966 yılından beri dispanser olarak kullanılmakta olan üç bina şu anda hastanemize poliklinik olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeditepe Üniversite Hastanesi

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi 27 Mayıs 2006?da açılmıştır.Teknolojiye hakim, gelişime açık, seçkin ve başarılı uzman kadrosu ile kaliteli ve profesyonel sağlık hizmetini sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir