Muğla valiliği

Muğla ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Muğla Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Muğla Valiliği resmi internet sitesinde, Muğla valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Muğla İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Muğla ili hakkında genel bilgiler, Muğla geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Muğla’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Muğla iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Muğla Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Muğla’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Muğla’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Muğla Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Mugla.gov.tr

Muğla valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Mugla.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir