Müstahaklık Sorgulama


Müstahaklık sorgulama sayfası yenilendi. Artık eski sitelerden sorgulama yapılmamakta. Sosyal Güvenlik Kurumunun konuyla ilgili duyurusu şöyle:

Kişisel bilgilerin korunması kapsamında, Kurumumuz internet sitesinde yayınlanmakta olan paydaşlarımız bilgilerinin 01/11/2010 tarihinden itibaren www.turkiye.gov.tr (e-Devlet Kapısı) üzerinden yayınlanması için gerekli çalışmalar tamamlanmış olup, bu tarihten itibaren kişisel bilgiler Kurumumuz www.sgk.gov.tr sitesinden yayınlanmayacaktır.”
Yenilenen sistemde artık sorgulamalar 4a 4b ve 4c ye tabi olanlar için ayrı ayrı yapılmakta. Sizde kendinize uygun sorgulama seçeneğini tıklayınız.
4A Müstahaklık Bilgisi
4B Müstahaklık Bilgisi
4C Müstahaklik Bilgisi 

 

DİKKAT: Yukarıdakilerden birisini seçtiğinizde sizden kullanıcı girişi isteyecektir. 4 şekilde kullanıcı bilgisi temin edilebilir ençok kullanılanı e-Devlet Şifresidir bu şifre size en yakın PTT şubesinden temin edilebilir.
Kullanıcı girişi yapabilmek için gerekli olan yöntemler hakkındaki bilgiler aşağıda bulunmaktadır.Bundan sonraki internet üzerinden işlemlerde mutlaka ihtiyacınız olacağından birtane kullanıcı girişi edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Aşağıda bilgi almak istediğiniz kullanıcı giriş yöntemlerinden birisini tıklayabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir