Kategori İçeriği: Telekom

Türk Telekom

ALO 170

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK İLETİŞİM MERKEZİ “ALO 170” çalışma hayatı ve sosyal güvenlik hakkında her türlü; Soru, Öneri, Eleştiri, İhbar, Şikâyet, Başvuru ve taleplerinizi, etkin ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilmek amacıyla kurulmuştur.   Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yoğun şekilde kullanılan Alo… Devamını Oku »

Türk Telekom

Türk Telekom, Trük Telekom Hizmetleri,  Türk Telekom Fatura, Türk Telekom Borç Sorgulama, Türk Telekom Arıza, Türk Telekom Rehberi, Türk Telekom ADSL, TTNET Müzik, ADSL Hız Testi, Türk Telekom SMS Servisi, Türk Telekom Hizmetleri, TTNET Vitamin . Türk Telekom A.Ş. ve sunduğu hizmetlere erişim, bu hizmetler ve firmayla ilgili genel ve iletişim bilgileri bu sayfada. Türk… Devamını Oku »

TELEFON ARIZA ŞİKAYET BİLDİRİMİ

Ev yada İş yeri telefon veya faks numaranızda oluşan arıza giderilmesi için veya telefon hizmetleriyle ilgili şikayetçi olduğunuz bir durum varsa aşağıda verilen bilgileri kullanarak telefon arıza bildirimi,  şikayet öneri vb bildirimlerde bulunabilirsiniz. Bu sayfada verilen bilgiler şuan ülkemiz genelinde en çok kullanılan Türk Telekom şirketine aittir. Telefon arıza için kullanılan en pratik numara 121… Devamını Oku »

TTnet farura borç sorgulama

TTnet adsl hizmeti kullanan müşterileri için internet üzerinden fatura borçlarını öğrenme sorgulama imkanı sunmakta. Bu hizmetle Artık TTNET internet hizmetinizin bağlı olduğu Türk Telekom hattınıza ait faturalarınızı da TTNET E-Fatura posta kutunuzdan görüntüleyebilirsiniz. TTnet bu servisine TTNET E-Fatura Posta Kutusu Servisi adı vermektedir. Bu sayfada bulunan TTNET Hizmet Numaranız ve TTNET ADSL Telefon Numaranız bölümünü… Devamını Oku »

Zonguldak Merkez Ptt Telefonu Numarası Adresi irtibat Bilgileri

 Türk Telekom İsyeri  Adres  Tel  TH  KARAELMAS TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ Uzunmehmet Cad.ptt Sok. 372 3724000   *  4 NOLU BAYİ Fevkanı Köprüaltı Merkez Çarşısı No:19 Zonguldak 372 2523647   *  3 NOLU BAYİ Fevzıpaşa Cd. Çolaklar İşh. No:2 Zonguldak 372 2537255   *  11 NOLU BAYİ Gazıpaşa Cd. No:15/b Zonguldak 372 2532020   *  6 NOLU… Devamını Oku »