Kategori İçeriği: Doktorlar

doktorlar

AİLE HEKİMİ SORGULAMA

20/09/2023

Aile hekimi sorgulama, aile hekimim kim, aile doktoru sorgulama, aile hekimimiz, aile hekimi öğrenme, aile hekimi bulma aile hekimleri listesi, aile doktorunuzu öğrenmek için bu sayfadan yararlanabilirsiniz. Türkiye de bazı plot bölgelerde uygulanarak denemeye tabi tutulan aile hekimi uygulaması deneme süresini başarıyla tamamlamasının ardından tüm ülke genelinde uygulamaya başlıyor. >> AİLE DOKTORUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ … Devamını Oku »

Doktor ömer coşkun şifalı bitkiler

20/09/2023

Son dönemlerde hemen televizyon kanalında reklamlarını görmekte olduğumuz Doktor Ömer Coşkun hemen hemen her hastalıkla ilgili verdiği bitkisel tedavi yöntemleri ve ilaçlarla büyük ilgi görmekte. Türkiye`nin en bilinen bitkisel tedavi uzmanlarından birisi olan Doktor Ömer Coşkun son olarak Hafta içi hergün saat 14:00 de, KANAL 7 de İkbal’le Şifalı Yemekler Programında izleyicilerin dertlerine bitkilerle derman… Devamını Oku »

Doktor sorgulama arama bulma

20/09/2023

  Doktor Sorgulama Sağlık Bakanlığı’nın “Doktor Bilgileri Sorgulama” sayfası yoluyla ad ve soyada göre doktor sorgulaması yapabilirsiniz. Doktor Sorgulama sayfası yoluyla, hakkında bilgi almak istediğiniz doktorun mezun olduğu üniversite, fakülte, mezuniyet tarihi ve uzmanlık alanı gibi bilgileri görebilirsiniz. Doktor Arama Ekolay – Doktorlar   Hekimce.com – Doktor Arama Hekimler Birliği Vakfı – Doktor Ara Diş Hekimleri… Devamını Oku »