Kategori İçeriği: Sağlık Kuruluşları

Sağlık Kuruluşları

Özel Hastanelerde Kanser Ameliyatı

14/09/2023

Özel hastanelerde kanser ameliyatları artık ücretsiz olacak. Kanser tedavisi gören hastalar tek Devlet hastaneleri ve fakülte hastanelerinde ameliyat olmak için sıra beklemeyecek. Özel hastaneler de kanser ameliyatları için artık hastalardan ücret alamayacak. Sağlık Bakanlığı, dünyada bir ilke imza atarak özel hastanelerde yapılan tüm kanser ameliyatları ve tedavilerini ücretsiz yapacak. Kanser hastaları artık özel hastanelerde zorlanmayacaklar.

Medipol Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Medipol Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Medipol Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Medipol Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Medipol Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti… Devamını Oku »

medicine Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

medicine Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla medicine Hastanesinden randevu alabilirsiniz. medicine Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. medicine Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti… Devamını Oku »

istanbul hizmet Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

istanbul hizmet Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla istanbul hizmet Hastanesinden randevu alabilirsiniz. istanbul hizmet Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. istanbul hizmet Hastanesi yeni… Devamını Oku »

istanbul cerrahi Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

istanbul cerrahi Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla istanbul cerrahi Hastanesinden randevu alabilirsiniz. istanbul cerrahi Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. istanbul cerrahi Hastanesi yeni… Devamını Oku »

Dünya Göz Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Dünya Göz Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Dünya Göz Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Dünya Göz Hastanesi yeni… Devamını Oku »

Doğan Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Doğan Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak, muayene olabilmek için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Doğan Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Doğan Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Doğan Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti… Devamını Oku »

Avrasya Hospital Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Avrasya Hospital Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Avrasya Hospital Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Avrasya Hospital Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Avrasya Hospital Hastanesi yeni uygulamaya giren… Devamını Oku »

Amerikan Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

merikan Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için hastanenin internet sitesinden veya telefonla Amerikan Hastanesinden randevu alabilirsiniz. Amerikan Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Amerikan Hastanesi yeni uygulamaya giren bu hizmeti kullanan hastaneler… Devamını Oku »

Acıbadem Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Acıbadem Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Acıbadem Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi  yeni uygulamaya giren bu hizmeti kullanan hastaneler… Devamını Oku »

Fatih devlet hastanesi randevu alma

14/09/2023

Fatih Devlet Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Fatih Devlet Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Fatih Devlet Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Fatih Devlet Hastanesi  yeni uygulamaya giren… Devamını Oku »

Paşabahçe Devlet Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Paşabahçe Devlet Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Paşabahçe Devlet Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Paşabahçe Devlet Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. Paşabahçe Devlet Hastanesi  yeni uygulamaya giren… Devamını Oku »

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz.… Devamını Oku »

ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz.… Devamını Oku »

Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz.… Devamını Oku »

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

14/09/2023

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz.… Devamını Oku »

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu

14/09/2023

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden randevu alabilirsiniz. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi  sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz.… Devamını Oku »

istanbul çapa tıp fakültesi hastanesi randevu

14/09/2023

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hizmetlerinden yararlanmak için internetten online hasta kaydı yaptırabilir muayene olmak için internet sitesinden veya telefonla İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden randevu alabilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sunmuş olduğu bu hizmetle artık hastaneye gitmeye gerek kalmadan uzun kuyruklarda beklemeye gerek kalmadan kolayca randevu alarak hasta kaydı yaptırabilir muayene olabilirsiniz. İstanbul… Devamını Oku »

İnternetteki online Sağlık Yayınları

14/09/2023

Online Sağlık Yayınları Acta Othopaedica et Traumatologica Turcica Cerrahpaşa Tıp Dergisi Düşünen Adam (Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Bilimsel Yayını) Galenos Yayıncılık Journal of Pediatric Neurology Literatür Dergisi Logos Tıp Yayıncılık Marmara Medical Journal Perinatoloji Dergisi TIP Dünyası Gazetesi Türk Dişhekimleri Birliği Dergisi Medimagazin Sağlık Profesyonellerinin Gazetesi Popüler Sağlık Dergisi Meme Sağlığı Dergisi İstanbul’da… Devamını Oku »

Sağlık Uzman Dernekleri

14/09/2023

Uzmanlık Dernekleri Anatomi Derneği Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanları Derneği Antibiyotik ve Kemoterapi Derneği Çocuk Ürolojisi Derneği İltihabi Barsak Hastalıkları Derneği Kan Merkezleri ve Transfüzyon Derneği Klinik Enteral ve Parenteral Nutrisyon Derneği Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi Derneği Pratisyen Hekimlik Derneği Radyasyon Onkolojisi Derneği… Devamını Oku »