Kategori İçeriği: ŞEHİR REHBERİ

Şehir Rehberi

SEYHAN GENÇLİK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN GENÇLİK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN GENÇLİK İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ… Devamını Oku »

SEYHAN GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SEYHAN FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN FATİH SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SEYHAN EĞİTİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN EĞİTİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde BİREYSEL ÖĞRETİ DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da BİREYSEL ÖĞRETİ VE TOPLUMSAL GELİŞİM DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN EĞİTİM VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi… Devamını Oku »

SEYHAN EĞİTİM VE KÜLTÜRE YARDIM DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN EĞİTİM VE KÜLTÜRE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN EĞİTİM VE KÜLTÜRE YARDIM DERNEĞİ tel no,… Devamını Oku »

SEYHAN DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SEYHAN BÖLGESİ DOĞAYI KORUMA VE YARDIM DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN BÖLGESİ DOĞAYI KORUMA VE YARDIM DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde BELİRLİ BİR ALANLA İLGİLİ DAYANIŞMA DERNEKLERİ alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da MESLEKİ ve DAYANIŞMA DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN BÖLGESİ DOĞAYI KORUMA VE YARDIM DERNEĞİ tel… Devamını Oku »

SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SEYHAN BELEDİYE EVLERİ TALEBE YURDU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN BELEDİYE EVLERİ TALEBE YURDU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN BELEDİYE EVLERİ TALEBE YURDU… Devamını Oku »

SEYHAN AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde AVCILIK VE ATICILIK alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol… Devamını Oku »

SEYHAN ATLETİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN ATLETİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN ATLETİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SEYHAN AS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEYHAN AS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEYHAN AS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SEVGİYLE ELELE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SEVGİYLE ELELE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SEVGİYLE ELELE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SEVGİYLE ELELE BEDENSEL, ZİHİNSEL, OTİSTİK VE İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ

19/01/2022

SEVGİYLE ELELE BEDENSEL, ZİHİNSEL, OTİSTİK VE İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde İŞİTME VE KONUŞMA ENGELLİLERE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER- ZİHİNSEL ENGELLİLERE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER- OTİSTİK ENGELLİLERE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana… Devamını Oku »

SEVGİ EĞİTİM, KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

19/01/2022

SEVGİ EĞİTİM, KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde ÖRGÜN VE YAYGIN EĞİTİM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da EĞİTİM ARAŞTIRMA DERNEKLERİ arasında yer alan SEVGİ EĞİTİM, KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ… Devamını Oku »

SESSİZ VADİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SESSİZ VADİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SESSİZ VADİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım,… Devamını Oku »

SERTAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

19/01/2022

SERTAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde SPOR (SPOR KULÜPLERİ VE ÜST KURULUŞLARI) alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da SPOR ve SPOR İLE İLGİLİ DERNEKLERİ arasında yer alan SERTAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi,… Devamını Oku »

SERİNTEPE CAMİİ KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ

19/01/2022

SERİNTEPE CAMİİ KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DERNEKLER arasında yer alan SERİNTEPE CAMİİ KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ… Devamını Oku »

SERİNEVLER MAHALLESİ YENİ GÜRPINAR CAMİİ YAPTIRMA YAŞATMA DERNEĞİ

19/01/2022

SERİNEVLER MAHALLESİ YENİ GÜRPINAR CAMİİ YAPTIRMA YAŞATMA DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde İBADETHANE YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER – DİNİ TESİS YAPTIRMA VE YAŞATMAYI AMAÇLAYAN DERNEKLER alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da DİNİ HİZMETLERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN… Devamını Oku »

SEPİCİ MAHALLESİ KÜLTÜR HİZMETLERİ DERNEĞİ

19/01/2022

SEPİCİ MAHALLESİ KÜLTÜR HİZMETLERİ DERNEĞİ iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz. Adana ili sınırları içerisinde TOPLUMSAL GELİŞİM DERNEKLERİ alanında faaliyetini sürdüren derneğin kurucuları üyeleri hizmet binası gibi bilgilerini iletişim bilgileri sayesinde yetkililer ile görüşerek edinebilirsiniz. Adana da BİREYSEL ÖĞRETİ VE TOPLUMSAL GELİŞİM DERNEKLERİ arasında yer alan SEPİCİ MAHALLESİ KÜLTÜR HİZMETLERİ DERNEĞİ tel no, ulaşım, yol tarifi, gibi… Devamını Oku »